Söndag 31/3 (Dag 9)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
31030100 sö 31/03 08:00 sö 31/03 Djursholms IP 21 P08-LM Avslutningsgrupp 8 Enebybergs IF Färdig Sörskogens IF 1      
31030400 sö 31/03 08:00 sö 31/03 Djursholms IP 22 P08-LM Avslutningsgrupp 7 Reymersholms IK 2 Färdig Hammarby IF FF      
31031800 sö 31/03 08:00 sö 31/03 Djursholms IP 23 P08-LM Avslutningsgrupp 6 Älvsjö AIK FF Lila Färdig Djurgårdens IF FF 9      
31032000 sö 31/03 08:00 sö 31/03 Djursholms IP 24 P08-LM Avslutningsgrupp 5 Karlbergs BK Gul Färdig IFK Aspudden-Tellus      
31030800 sö 31/03 08:00 sö 31/03 Djursholms IP 31 P08-LM Avslutningsgrupp 4 Sollentuna FK Viby 1 Färdig Skå IK Bygdegård Gul      
31031100 sö 31/03 08:00 sö 31/03 Djursholms IP 32 P08-LM Avslutningsgrupp 3 FC Djursholm 10 Färdig Ingarö IF      
31030101 sö 31/03 08:40 sö 31/03 Djursholms IP 21 F08-LM Avslutningsgrupp 1 Boo FF 5 Färdig Djurgårdens IF FF 2      
31030401 sö 31/03 08:40 sö 31/03 Djursholms IP 22 F08-LM Avslutningsgrupp 2 Stureby SK Färdig IFK Lidingö FK 5      
31031801 sö 31/03 08:40 sö 31/03 Djursholms IP 23 F08-LM Avslutningsgrupp 3 IFK Lidingö FK 6 Färdig AIK FF Gul      
31032001 sö 31/03 08:40 sö 31/03 Djursholms IP 24 F08-LM Avslutningsgrupp 4 FC Djursholm Röd Färdig Täby FK 4      
31030801 sö 31/03 08:40 sö 31/03 Djursholms IP 31 P08-LM Avslutningsgrupp 1 IFK Stocksund Färdig Vasalunds IF Solna      
31031101 sö 31/03 08:40 sö 31/03 Djursholms IP 32 P08-LM Avslutningsgrupp 2 AIK FF Vit Färdig Arlanda FC      
31030102 sö 31/03 09:20 sö 31/03 Djursholms IP 21 P08-LM Avslutningsgrupp 8 Djurgårdens IF FF 7 Färdig Enebybergs IF      
31030402 sö 31/03 09:20 sö 31/03 Djursholms IP 22 P08-LM Avslutningsgrupp 7 Sollentuna FK Helenelund Färdig Reymersholms IK 2      
31031802 sö 31/03 09:20 sö 31/03 Djursholms IP 23 P08-LM Avslutningsgrupp 6 Sollentuna FK Viby 2 Färdig Älvsjö AIK FF Lila      
31032002 sö 31/03 09:20 sö 31/03 Djursholms IP 24 P08-LM Avslutningsgrupp 5 Karlbergs BK Blå Färdig Karlbergs BK Gul      
31030802 sö 31/03 09:20 sö 31/03 Djursholms IP 31 P08-LM Avslutningsgrupp 4 IFK Sollentuna 2 Färdig Sollentuna FK Viby 1      
31031102 sö 31/03 09:20 sö 31/03 Djursholms IP 32 P08-LM Avslutningsgrupp 3 Karlbergs BK Grön Färdig Ingarö IF      
31030103 sö 31/03 10:00 sö 31/03 Djursholms IP 21 F08-LM Avslutningsgrupp 1 Ekerö IK Vit Färdig Boo FF 5      
31030403 sö 31/03 10:00 sö 31/03 Djursholms IP 22 F08-LM Avslutningsgrupp 2 Djurgårdens IF FF 1 Färdig Stureby SK      
31031803 sö 31/03 10:00 sö 31/03 Djursholms IP 23 F08-LM Avslutningsgrupp 3 IFK Stocksund Vit Färdig IFK Lidingö FK 6      
31032003 sö 31/03 10:00 sö 31/03 Djursholms IP 24 F08-LM Avslutningsgrupp 4 Bagarmossen...rps BK Grön Färdig FC Djursholm Röd      
31030803 sö 31/03 10:00 sö 31/03 Djursholms IP 31 P08-LM Avslutningsgrupp 1 Vasastan BK Blå Färdig IFK Stocksund      
31031103 sö 31/03 10:00 sö 31/03 Djursholms IP 32 P08-LM Avslutningsgrupp 2 Arlanda FC Färdig FC Djursholm 2      
31030104 sö 31/03 10:40 sö 31/03 Djursholms IP 21 P08-LM Avslutningsgrupp 8 Sörskogens IF 1 Färdig Djurgårdens IF FF 7      
31030404 sö 31/03 10:40 sö 31/03 Djursholms IP 22 P08-LM Avslutningsgrupp 7 Hammarby IF FF Färdig Sollentuna FK Helenelund      
31031804 sö 31/03 10:40 sö 31/03 Djursholms IP 23 P08-LM Avslutningsgrupp 6 Djurgårdens IF FF 9 Färdig Sollentuna FK Viby 2      
31032004 sö 31/03 10:40 sö 31/03 Djursholms IP 24 P08-LM Avslutningsgrupp 5 IFK Aspudden-Tellus Färdig Karlbergs BK Blå      
31030804 sö 31/03 10:40 sö 31/03 Djursholms IP 31 P08-LM Avslutningsgrupp 4 Skå IK Bygdegård Gul Färdig IFK Sollentuna 2      
31031104 sö 31/03 10:40 sö 31/03 Djursholms IP 32 P08-LM Avslutningsgrupp 3 Karlbergs BK Grön Färdig FC Djursholm 10      
31030105 sö 31/03 11:20 sö 31/03 Djursholms IP 21 F08-LM Avslutningsgrupp 1 Djurgårdens IF FF 2 Färdig Ekerö IK Vit      
31030405 sö 31/03 11:20 sö 31/03 Djursholms IP 22 F08-LM Avslutningsgrupp 2 IFK Lidingö FK 5 Färdig Djurgårdens IF FF 1      
31031805 sö 31/03 11:20 sö 31/03 Djursholms IP 23 F08-LM Avslutningsgrupp 3 AIK FF Gul Färdig IFK Stocksund Vit      
31032005 sö 31/03 11:20 sö 31/03 Djursholms IP 24 F08-LM Avslutningsgrupp 4 Täby FK 4 Färdig Bagarmossen...rps BK Grön      
31030805 sö 31/03 11:20 sö 31/03 Djursholms IP 31 P08-LM Avslutningsgrupp 1 Vasalunds IF Solna Färdig Vasastan BK Blå      
31031105 sö 31/03 11:20 sö 31/03 Djursholms IP 32 P08-LM Avslutningsgrupp 2 FC Djursholm 2 Färdig AIK FF Vit      
31030106 sö 31/03 12:00 sö 31/03 Djursholms IP 21 F08-S Avslutningsgrupp 1 Sollentuna FK Viby Färdig Ekerö IK Blå      
31030406 sö 31/03 12:00 sö 31/03 Djursholms IP 22 F08-S Avslutningsgrupp 1 AIK FF Svart Färdig IFK Stocksund Orange      
31031806 sö 31/03 12:00 sö 31/03 Djursholms IP 23 F08-S Avslutningsgrupp 2 IFK Lidingö FK 9 Färdig IFK Lidingö FK 11      
31032006 sö 31/03 12:00 sö 31/03 Djursholms IP 24 F08-S Avslutningsgrupp 2 Bele Barkarby FF Färdig Bagarmossen...ps BK Svart      
31030806 sö 31/03 12:00 sö 31/03 Djursholms IP 31 F09-S Avslutningsgrupp 1 Rönninge Salem Fotboll Färdig Täby FK 3      
31031106 sö 31/03 12:00 sö 31/03 Djursholms IP 32 F09-S Avslutningsgrupp 1 Orminge /Jarlaberg IF Färdig Boo FF 4      
31030107 sö 31/03 12:40 sö 31/03 Djursholms IP 21 F09-LM Avslutningsgrupp 1 Tullinge Fotboll Grön Färdig FC Djursholm      
31030407 sö 31/03 12:40 sö 31/03 Djursholms IP 22 F09-LM Avslutningsgrupp 1 Bele Barkarby FF Svart Färdig Täby FK 3      
31031807 sö 31/03 12:40 sö 31/03 Djursholms IP 23 F09-LM Avslutningsgrupp 2 Vallentuna Damfotboll Röd Färdig Vallentuna Damfotboll Vit      
31032007 sö 31/03 12:40 sö 31/03 Djursholms IP 24 F09-LM Avslutningsgrupp 2 IF Brommapojkarna 8 Färdig IFK Österåker FK      
31030807 sö 31/03 12:40 sö 31/03 Djursholms IP 31 F09-S Avslutningsgrupp 2 Spånga IS FK Färdig Viggbyholms IK FF Röd      
31031107 sö 31/03 12:40 sö 31/03 Djursholms IP 32 F09-S Avslutningsgrupp 2 Nacka FC F09/10 Färdig Älvsjö AIK FF      
31030108 sö 31/03 13:20 sö 31/03 Djursholms IP 21 F08-S Avslutningsgrupp 1 Ekerö IK Blå Färdig AIK FF Svart      
31030408 sö 31/03 13:20 sö 31/03 Djursholms IP 22 F08-S Avslutningsgrupp 1 IFK Stocksund Orange Färdig Sollentuna FK Viby      
31031808 sö 31/03 13:20 sö 31/03 Djursholms IP 23 F08-S Avslutningsgrupp 2 IFK Lidingö FK 11 Färdig Bele Barkarby FF      
31032008 sö 31/03 13:20 sö 31/03 Djursholms IP 24 F08-S Avslutningsgrupp 2 Bagarmossen...ps BK Svart Färdig IFK Lidingö FK 9      
31030808 sö 31/03 13:20 sö 31/03 Djursholms IP 31 F09-S Avslutningsgrupp 1 Täby FK 3 Färdig Orminge /Jarlaberg IF      
31031108 sö 31/03 13:20 sö 31/03 Djursholms IP 32 F09-S Avslutningsgrupp 1 Boo FF 4 Färdig Rönninge Salem Fotboll      
31030109 sö 31/03 14:00 sö 31/03 Djursholms IP 21 F09-LM Avslutningsgrupp 1 FC Djursholm Färdig Bele Barkarby FF Svart      
31030409 sö 31/03 14:00 sö 31/03 Djursholms IP 22 F09-LM Avslutningsgrupp 1 Täby FK 3 Färdig Tullinge Fotboll Grön      
31031809 sö 31/03 14:00 sö 31/03 Djursholms IP 23 F09-LM Avslutningsgrupp 2 Vallentuna Damfotboll Vit Färdig IF Brommapojkarna 8      
31032009 sö 31/03 14:00 sö 31/03 Djursholms IP 24 F09-LM Avslutningsgrupp 2 IFK Österåker FK Färdig Vallentuna Damfotboll Röd      
31030809 sö 31/03 14:00 sö 31/03 Djursholms IP 31 F09-S Avslutningsgrupp 2 Viggbyholms IK FF Röd Färdig Nacka FC F09/10      
31031109 sö 31/03 14:00 sö 31/03 Djursholms IP 32 F09-S Avslutningsgrupp 2 Älvsjö AIK FF Färdig Spånga IS FK      
31030110 sö 31/03 14:40 sö 31/03 Djursholms IP 21 F08-S Avslutningsgrupp 1 IFK Stocksund Orange Färdig Ekerö IK Blå      
31030410 sö 31/03 14:40 sö 31/03 Djursholms IP 22 F08-S Avslutningsgrupp 1 AIK FF Svart Färdig Sollentuna FK Viby      
31031810 sö 31/03 14:40 sö 31/03 Djursholms IP 23 F08-S Avslutningsgrupp 2 Bagarmossen...ps BK Svart Färdig IFK Lidingö FK 11      
31032010 sö 31/03 14:40 sö 31/03 Djursholms IP 24 F08-S Avslutningsgrupp 2 Bele Barkarby FF Färdig IFK Lidingö FK 9      
31030810 sö 31/03 14:40 sö 31/03 Djursholms IP 31 F09-S Avslutningsgrupp 1 Boo FF 4 Färdig Täby FK 3      
31031110 sö 31/03 14:40 sö 31/03 Djursholms IP 32 F09-S Avslutningsgrupp 1 Orminge /Jarlaberg IF Färdig Rönninge Salem Fotboll      
31030111 sö 31/03 15:20 sö 31/03 Djursholms IP 21 F09-LM Avslutningsgrupp 1 Täby FK 3 Färdig FC Djursholm      
31030411 sö 31/03 15:20 sö 31/03 Djursholms IP 22 F09-LM Avslutningsgrupp 1 Bele Barkarby FF Svart Färdig Tullinge Fotboll Grön      
31031811 sö 31/03 15:20 sö 31/03 Djursholms IP 23 P09-LM Avslutningsgrupp 3 IFK Österåker FK Färdig IFK Stocksund Vit Blå      
31032011 sö 31/03 15:20 sö 31/03 Djursholms IP 24 P09-LM Avslutningsgrupp 4 Djurgårdens IF FF 6 Färdig Täby FK 6      
31030811 sö 31/03 15:20 sö 31/03 Djursholms IP 31 P09-LM Avslutningsgrupp 1 Djurgårdens IF FF 7 Färdig IFK Lidingö FK 12      
31031111 sö 31/03 15:20 sö 31/03 Djursholms IP 32 P09-LM Avslutningsgrupp 2 IFK Lidingö FK 10 Färdig Hammarby IF FF 4      
31030112 sö 31/03 16:00 sö 31/03 Djursholms IP 21 P09-LM Avslutningsgrupp 5 Norrtulls SK Svart Färdig IF Brommapojkarna 11      
31030412 sö 31/03 16:00 sö 31/03 Djursholms IP 22 P09-LM Avslutningsgrupp 6 Hammarby IF FF 22 Grön Färdig Örby IS Blå      
31031812 sö 31/03 16:00 sö 31/03 Djursholms IP 23 F09-LM Avslutningsgrupp 2 IFK Österåker FK Färdig Vallentuna Damfotboll Vit      
31032012 sö 31/03 16:00 sö 31/03 Djursholms IP 24 F09-LM Avslutningsgrupp 2 IF Brommapojkarna 8 Färdig Vallentuna Damfotboll Röd      
31030812 sö 31/03 16:00 sö 31/03 Djursholms IP 31 F09-S Avslutningsgrupp 2 Älvsjö AIK FF Färdig Viggbyholms IK FF Röd      
31031112 sö 31/03 16:00 sö 31/03 Djursholms IP 32 F09-S Avslutningsgrupp 2 Nacka FC F09/10 Färdig Spånga IS FK      
31030113 sö 31/03 16:40 sö 31/03 Djursholms IP 21 P09-LM Avslutningsgrupp 7 Spånga IS FK 3 Färdig IFK Aspudden-Tellus Gul      
31030413 sö 31/03 16:40 sö 31/03 Djursholms IP 22 P09-LM Avslutningsgrupp 7 Täby FK 2 Färdig Bele Barkarby FF 3      
31031813 sö 31/03 16:40 sö 31/03 Djursholms IP 23 P09-LM Avslutningsgrupp 3 Hanvikens SK Gul Färdig IFK Stocksund Vit Blå      
31032013 sö 31/03 16:40 sö 31/03 Djursholms IP 24 P09-LM Avslutningsgrupp 4 IF Brommapojkarna 22 Färdig Djurgårdens IF FF 6      
31030813 sö 31/03 16:40 sö 31/03 Djursholms IP 31 P09-LM Avslutningsgrupp 1 IF Brommapojkarna 20 Färdig Djurgårdens IF FF 7      
31031113 sö 31/03 16:40 sö 31/03 Djursholms IP 32 P09-LM Avslutningsgrupp 2 FC Djursholm Vit Färdig IFK Lidingö FK 10      
31030114 sö 31/03 17:20 sö 31/03 Djursholms IP 21 P09-LM Avslutningsgrupp 5 Djurgårdens IF FF 3 Färdig Norrtulls SK Svart      
31030414 sö 31/03 17:20 sö 31/03 Djursholms IP 22 P09-LM Avslutningsgrupp 6 FC Djursholm Röd Färdig Örby IS Blå      
31031814 sö 31/03 17:40 sö 31/03 Djursholms IP 23 P09-LM Avslutningsgrupp 3 Hanvikens SK Gul Färdig IFK Österåker FK      
31032014 sö 31/03 17:40 sö 31/03 Djursholms IP 24 P09-LM Avslutningsgrupp 4 Täby FK 6 Färdig IF Brommapojkarna 22      
31030814 sö 31/03 17:40 sö 31/03 Djursholms IP 31 P09-LM Avslutningsgrupp 1 IFK Lidingö FK 12 Färdig IF Brommapojkarna 20      
31031114 sö 31/03 17:40 sö 31/03 Djursholms IP 32 P09-LM Avslutningsgrupp 2 Hammarby IF FF 4 Färdig FC Djursholm Vit      
31030115 sö 31/03 18:20 sö 31/03 Djursholms IP 21 P09-LM Avslutningsgrupp 5 IF Brommapojkarna 11 Djurgårdens IF FF 3      
31030415 sö 31/03 18:20 sö 31/03 Djursholms IP 22 P09-LM Avslutningsgrupp 6 FC Djursholm Röd Färdig Hammarby IF FF 22 Grön      
31031815 sö 31/03 18:20 sö 31/03 Djursholms IP 23 P09-LM Avslutningsgrupp 7 IFK Aspudden-Tellus Gul Färdig Täby FK 2      
31032015 sö 31/03 18:20 sö 31/03 Djursholms IP 24 P09-LM Avslutningsgrupp 7 Bele Barkarby FF 3 Färdig Spånga IS FK 3