Detta är resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2019. Se de senaste resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2020 här.



Lördag 23/3 (Dag 5)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
23030100 lö 23/03 09:00 lö 23/03 Djursholms IP 21 P09-ES Grp 1 IFK Haninge A Färdig IF Brommapojkarna Svart      
23030400 lö 23/03 09:00 lö 23/03 Djursholms IP 22 P09-ES Grp 1 Täby FK FA Färdig Djurgårdens IF FF U10      
23031800 lö 23/03 09:00 lö 23/03 Djursholms IP 23 P09-ES Grp 2 Hanvikens SK Svart Färdig Nacka FC      
23032000 lö 23/03 09:00 lö 23/03 Djursholms IP 24 P09-ES Grp 2 Rönninge Salem Fotboll Färdig IF Brommapojkarna 3      
23030800 lö 23/03 09:00 lö 23/03 Djursholms IP 31 P09-S Grp 4 Huddinge IF 5 Färdig FC Djursholm Röd      
23031100 lö 23/03 09:00 lö 23/03 Djursholms IP 32 P09-S Grp 4 IF Brommapojkarna 20 Färdig Vendelsö IK S/V      
23030101 lö 23/03 09:40 lö 23/03 Djursholms IP 21 P09-S Grp 5 Jarlabergs IF Färdig Skogås-Trångsunds FF      
23030401 lö 23/03 09:40 lö 23/03 Djursholms IP 22 P09-S Grp 5 Hanvikens SK Svart Färdig Syrianska FC      
23031801 lö 23/03 09:40 lö 23/03 Djursholms IP 23 P09-S Grp 6 Tullinge Fotboll Färdig Nacka FC P10      
23032001 lö 23/03 09:40 lö 23/03 Djursholms IP 24 P09-S Grp 6 FC Djursholm Vit Färdig Hammarby IF FF 22      
23030801 lö 23/03 09:40 lö 23/03 Djursholms IP 31 P09-S Grp 7 IF Brommapojkarna Röd Färdig Rönninge Sa...tboll Svart      
23031101 lö 23/03 09:40 lö 23/03 Djursholms IP 32 P09-S Grp 7 Grödinge SK Färdig Örby IS Röd      
23030102 lö 23/03 10:20 lö 23/03 Djursholms IP 21 P09-ES Grp 1 Djurgårdens IF FF U10 Färdig IFK Haninge A      
23030402 lö 23/03 10:20 lö 23/03 Djursholms IP 22 P09-ES Grp 1 IF Brommapojkarna Svart Färdig Täby FK FA      
23031802 lö 23/03 10:20 lö 23/03 Djursholms IP 23 P09-ES Grp 2 IF Brommapojkarna 3 Färdig Hanvikens SK Svart      
23032002 lö 23/03 10:20 lö 23/03 Djursholms IP 24 P09-ES Grp 2 Nacka FC Färdig Rönninge Salem Fotboll      
23030802 lö 23/03 10:20 lö 23/03 Djursholms IP 31 P09-S Grp 4 Vendelsö IK S/V Färdig FC Djursholm Röd      
23031102 lö 23/03 10:20 lö 23/03 Djursholms IP 32 P09-S Grp 4 IF Brommapojkarna 20 Färdig Huddinge IF 5      
23030103 lö 23/03 11:00 lö 23/03 Djursholms IP 21 P09-S Grp 5 Syrianska FC Färdig Skogås-Trångsunds FF      
23030403 lö 23/03 11:00 lö 23/03 Djursholms IP 22 P09-S Grp 5 Hanvikens SK Svart Färdig Jarlabergs IF      
23031803 lö 23/03 11:00 lö 23/03 Djursholms IP 23 P09-S Grp 6 Hammarby IF FF 22 Färdig Nacka FC P10      
23032003 lö 23/03 11:00 lö 23/03 Djursholms IP 24 P09-S Grp 6 FC Djursholm Vit Färdig Tullinge Fotboll      
23030803 lö 23/03 11:00 lö 23/03 Djursholms IP 31 P09-S Grp 7 Örby IS Röd Färdig IF Brommapojkarna Röd      
23031103 lö 23/03 11:00 lö 23/03 Djursholms IP 32 P09-S Grp 7 Rönninge Sa...tboll Svart Färdig Grödinge SK      
23030104 lö 23/03 11:40 lö 23/03 Djursholms IP 21 P09-ES Grp 1 IF Brommapojkarna Svart Färdig Djurgårdens IF FF U10      
23030404 lö 23/03 11:40 lö 23/03 Djursholms IP 22 P09-ES Grp 1 Täby FK FA Färdig IFK Haninge A      
23031804 lö 23/03 11:40 lö 23/03 Djursholms IP 23 P09-ES Grp 2 Nacka FC Färdig IF Brommapojkarna 3      
23032004 lö 23/03 11:40 lö 23/03 Djursholms IP 24 P09-ES Grp 2 Rönninge Salem Fotboll Färdig Hanvikens SK Svart      
23030804 lö 23/03 11:40 lö 23/03 Djursholms IP 31 P09-S Grp 4 FC Djursholm Röd Färdig IF Brommapojkarna 20      
23031104 lö 23/03 11:40 lö 23/03 Djursholms IP 32 P09-S Grp 4 Huddinge IF 5 Färdig Vendelsö IK S/V      
23030105 lö 23/03 12:20 lö 23/03 Djursholms IP 21 P09-S Grp 5 Skogås-Trångsunds FF Färdig Hanvikens SK Svart      
23030405 lö 23/03 12:20 lö 23/03 Djursholms IP 22 P09-S Grp 5 Jarlabergs IF Färdig Syrianska FC      
23031805 lö 23/03 12:20 lö 23/03 Djursholms IP 23 P09-S Grp 6 Nacka FC P10 Färdig FC Djursholm Vit      
23032005 lö 23/03 12:20 lö 23/03 Djursholms IP 24 P09-S Grp 6 Tullinge Fotboll Färdig Hammarby IF FF 22      
23030805 lö 23/03 12:20 lö 23/03 Djursholms IP 31 P09-S Grp 7 Rönninge Sa...tboll Svart Färdig Örby IS Röd      
23031105 lö 23/03 12:20 lö 23/03 Djursholms IP 32 P09-S Grp 7 IF Brommapojkarna Röd Färdig Grödinge SK      
23030106 lö 23/03 13:00 lö 23/03 Djursholms IP 21 P08-ES Grp 3 Djurgårdens IF FF U11 Färdig Hanvikens SK      
23030406 lö 23/03 13:00 lö 23/03 Djursholms IP 22 P08-ES Grp 3 IF Brommapojkarna 5 Färdig Vasastan BK Blå      
23031806 lö 23/03 13:00 lö 23/03 Djursholms IP 23 P08-ES Grp 4 Hammarby IF FF Akademi 09 Färdig IF Brommapojkarna 12      
23032006 lö 23/03 13:00 lö 23/03 Djursholms IP 24 P08-ES Grp 4 Assyriska FF Färdig Nacka FC      
23030806 lö 23/03 13:00 lö 23/03 Djursholms IP 31 P08-ES Grp 5 IF Brommapojkarna 1 Färdig Tullinge Fotboll      
23031106 lö 23/03 13:00 lö 23/03 Djursholms IP 32 P08-ES Grp 5 Segeltorps IF Färdig IFK Stocksund      
23030107 lö 23/03 13:40 lö 23/03 Djursholms IP 21 P08-S Grp 2 IFK Lidingö FK 9 Färdig Viggbyholms IK FF 1      
23030407 lö 23/03 13:40 lö 23/03 Djursholms IP 22 P08-S Grp 2 Reymersholms IK 2 Färdig IF Brommapojkarna 2      
23031807 lö 23/03 13:40 lö 23/03 Djursholms IP 23 P08-S Grp 3 IF Brommapojkarna 17 Färdig Sörskogens IF 1      
23032007 lö 23/03 13:40 lö 23/03 Djursholms IP 24 P08-S Grp 3 Vasasatan BK Blå Färdig Sickla IF Svart 2      
23030807 lö 23/03 13:40 lö 23/03 Djursholms IP 31 P08-S Grp 4 Skå IK Bygdegård Gul Färdig FC Djursholm U11 Vit      
23031107 lö 23/03 13:40 lö 23/03 Djursholms IP 32 P08-S Grp 4 IFK Lidingö FK 5 Färdig Sickla IF Svart 1      
23030108 lö 23/03 14:20 lö 23/03 Djursholms IP 21 P08-ES Grp 3 Vasastan BK Blå Färdig Djurgårdens IF FF U11      
23030408 lö 23/03 14:20 lö 23/03 Djursholms IP 22 P08-ES Grp 3 Hanvikens SK Färdig IF Brommapojkarna 5      
23031808 lö 23/03 14:20 lö 23/03 Djursholms IP 23 P08-ES Grp 4 Nacka FC Färdig Hammarby IF FF Akademi 09      
23032008 lö 23/03 14:20 lö 23/03 Djursholms IP 24 P08-ES Grp 4 IF Brommapojkarna 12 Färdig Assyriska FF      
23030808 lö 23/03 14:20 lö 23/03 Djursholms IP 31 P08-ES Grp 5 IFK Stocksund Färdig IF Brommapojkarna 1      
23031108 lö 23/03 14:20 lö 23/03 Djursholms IP 32 P08-ES Grp 5 Tullinge Fotboll Färdig Segeltorps IF      
23030109 lö 23/03 15:00 lö 23/03 Djursholms IP 21 P08-S Grp 2 IF Brommapojkarna 2 Färdig IFK Lidingö FK 9      
23030409 lö 23/03 15:00 lö 23/03 Djursholms IP 22 P08-S Grp 2 Viggbyholms IK FF 1 Färdig Reymersholms IK 2      
23031809 lö 23/03 15:00 lö 23/03 Djursholms IP 23 P08-S Grp 3 Sickla IF Svart 2 Färdig IF Brommapojkarna 17      
23032009 lö 23/03 15:00 lö 23/03 Djursholms IP 24 P08-S Grp 3 Sörskogens IF 1 Färdig Vasasatan BK Blå      
23030809 lö 23/03 15:00 lö 23/03 Djursholms IP 31 P08-S Grp 4 FC Djursholm U11 Vit Färdig IFK Lidingö FK 5      
23031109 lö 23/03 15:00 lö 23/03 Djursholms IP 32 P08-S Grp 4 Sickla IF Svart 1 Färdig Skå IK Bygdegård Gul      
23030110 lö 23/03 15:40 lö 23/03 Djursholms IP 21 P08-ES Grp 3 Hanvikens SK Färdig Vasastan BK Blå      
23030410 lö 23/03 15:40 lö 23/03 Djursholms IP 22 P08-ES Grp 3 IF Brommapojkarna 5 Färdig Djurgårdens IF FF U11      
23031810 lö 23/03 15:40 lö 23/03 Djursholms IP 23 P08-ES Grp 4 Assyriska FF Färdig Hammarby IF FF Akademi 09      
23032010 lö 23/03 15:40 lö 23/03 Djursholms IP 24 P08-ES Grp 4 IF Brommapojkarna 12 Färdig Nacka FC      
23030810 lö 23/03 15:40 lö 23/03 Djursholms IP 31 P08-ES Grp 5 Tullinge Fotboll Färdig IFK Stocksund      
23031110 lö 23/03 15:40 lö 23/03 Djursholms IP 32 P08-ES Grp 5 Segeltorps IF Färdig IF Brommapojkarna 1      
23030111 lö 23/03 16:20 lö 23/03 Djursholms IP 21 P08-S Grp 2 Viggbyholms IK FF 1 Färdig IF Brommapojkarna 2      
23030411 lö 23/03 16:20 lö 23/03 Djursholms IP 22 P08-S Grp 2 Reymersholms IK 2 Färdig IFK Lidingö FK 9      
23031811 lö 23/03 16:20 lö 23/03 Djursholms IP 23 P08-S Grp 3 Sörskogens IF 1 Färdig Sickla IF Svart 2      
23032011 lö 23/03 16:20 lö 23/03 Djursholms IP 24 P08-S Grp 3 Vasasatan BK Blå Färdig IF Brommapojkarna 17      
23030811 lö 23/03 16:20 lö 23/03 Djursholms IP 31 P08-S Grp 4 FC Djursholm U11 Vit Färdig Sickla IF Svart 1      
23031111 lö 23/03 16:20 lö 23/03 Djursholms IP 32 P08-S Grp 4 IFK Lidingö FK 5 Färdig Skå IK Bygdegård Gul