Detta är resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2019. Se de senaste resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2020 här.



Fredag 29/3 (Dag 7)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29030100 fr 29/03 17:00 fr 29/03 Djursholms IP 21 P09-LM Grp 1 Norrtulls SK Svart Färdig FC Djursholm Röd      
29030400 fr 29/03 17:00 fr 29/03 Djursholms IP 22 P09-LM Grp 1 Täby FK 6 Färdig IFK Lidingö FK 10      
29031800 fr 29/03 17:00 fr 29/03 Djursholms IP 23 P09-LM Grp 2 Djurgårdens IF FF 3 Färdig Spånga IS FK 3      
29032000 fr 29/03 17:00 fr 29/03 Djursholms IP 24 P09-LM Grp 2 IFK Lidingö FK 12 Färdig IFK Österåker FK      
29030800 fr 29/03 17:00 fr 29/03 Djursholms IP 31 P09-LM Grp 3 IF Brommapojkarna 11 Färdig Täby FK 2      
29031100 fr 29/03 17:00 fr 29/03 Djursholms IP 32 P09-LM Grp 3 Djurgårdens IF FF 7 Färdig IFK Stocksund Vit Blå      
29030101 fr 29/03 17:40 fr 29/03 Djursholms IP 21 P08-LM Grp 1 Karlbergs BK Blå Färdig Djurgårdens IF FF 7      
29030401 fr 29/03 17:40 fr 29/03 Djursholms IP 22 P08-LM Grp 1 AIK FF Vit Färdig Sollentuna FK Viby 1      
29031801 fr 29/03 17:40 fr 29/03 Djursholms IP 23 P08-LM Grp 2 Sollentuna FK Helenelund Färdig Djurgårdens IF FF 9      
29032001 fr 29/03 17:40 fr 29/03 Djursholms IP 24 P08-LM Grp 2 FC Djursholm 10 Färdig FC Djursholm 2      
29030801 fr 29/03 17:40 fr 29/03 Djursholms IP 31 P08-LM Grp 3 Karlbergs BK Grön Färdig Vasalunds IF Solna      
29031101 fr 29/03 17:40 fr 29/03 Djursholms IP 32 P08-LM Grp 3 Enebybergs IF Färdig Sollentuna FK Viby 2      
29030102 fr 29/03 18:20 fr 29/03 Djursholms IP 21 P09-LM Grp 1 FC Djursholm Röd Färdig Täby FK 6      
29030402 fr 29/03 18:20 fr 29/03 Djursholms IP 22 P09-LM Grp 1 IFK Lidingö FK 10 Färdig Norrtulls SK Svart      
29031802 fr 29/03 18:20 fr 29/03 Djursholms IP 23 P09-LM Grp 2 IFK Österåker FK Färdig Djurgårdens IF FF 3      
29032002 fr 29/03 18:20 fr 29/03 Djursholms IP 24 P09-LM Grp 2 Spånga IS FK 3 Färdig IFK Lidingö FK 12      
29030802 fr 29/03 18:20 fr 29/03 Djursholms IP 31 P09-LM Grp 3 IFK Stocksund Vit Blå Färdig IF Brommapojkarna 11      
29031102 fr 29/03 18:20 fr 29/03 Djursholms IP 32 P09-LM Grp 3 Täby FK 2 Färdig Djurgårdens IF FF 7      
29030103 fr 29/03 19:00 fr 29/03 Djursholms IP 21 P08-LM Grp 1 Sollentuna FK Viby 1 Färdig Karlbergs BK Blå      
29030403 fr 29/03 19:00 fr 29/03 Djursholms IP 22 P08-LM Grp 1 Djurgårdens IF FF 7 Färdig AIK FF Vit      
29031803 fr 29/03 19:00 fr 29/03 Djursholms IP 23 P08-LM Grp 2 FC Djursholm 2 Färdig Sollentuna FK Helenelund      
29032003 fr 29/03 19:00 fr 29/03 Djursholms IP 24 P08-LM Grp 2 Djurgårdens IF FF 9 Färdig FC Djursholm 10      
29030803 fr 29/03 19:00 fr 29/03 Djursholms IP 31 P08-LM Grp 3 Sollentuna FK Viby 2 Färdig Karlbergs BK Grön      
29031103 fr 29/03 19:00 fr 29/03 Djursholms IP 32 P08-LM Grp 3 Vasalunds IF Solna Färdig Enebybergs IF      
29030104 fr 29/03 19:40 fr 29/03 Djursholms IP 21 P09-LM Grp 1 IFK Lidingö FK 10 Färdig FC Djursholm Röd      
29030404 fr 29/03 19:40 fr 29/03 Djursholms IP 22 P09-LM Grp 1 Norrtulls SK Svart Färdig Täby FK 6      
29031804 fr 29/03 19:40 fr 29/03 Djursholms IP 23 P09-LM Grp 2 Spånga IS FK 3 Färdig IFK Österåker FK      
29032004 fr 29/03 19:40 fr 29/03 Djursholms IP 24 P09-LM Grp 2 IFK Lidingö FK 12 Färdig Djurgårdens IF FF 3      
29030804 fr 29/03 19:40 fr 29/03 Djursholms IP 31 P09-LM Grp 3 Täby FK 2 Färdig IFK Stocksund Vit Blå      
29031104 fr 29/03 19:40 fr 29/03 Djursholms IP 32 P09-LM Grp 3 Djurgårdens IF FF 7 Färdig IF Brommapojkarna 11      
29030105 fr 29/03 20:20 fr 29/03 Djursholms IP 21 P08-LM Grp 1 Djurgårdens IF FF 7 Färdig Sollentuna FK Viby 1      
29030405 fr 29/03 20:20 fr 29/03 Djursholms IP 22 P08-LM Grp 1 AIK FF Vit Färdig Karlbergs BK Blå      
29031805 fr 29/03 20:20 fr 29/03 Djursholms IP 23 P08-LM Grp 2 Djurgårdens IF FF 9 Färdig FC Djursholm 2      
29032005 fr 29/03 20:20 fr 29/03 Djursholms IP 24 P08-LM Grp 2 FC Djursholm 10 Färdig Sollentuna FK Helenelund      
29030805 fr 29/03 20:20 fr 29/03 Djursholms IP 31 P08-LM Grp 3 Vasalunds IF Solna Färdig Sollentuna FK Viby 2      
29031105 fr 29/03 20:20 fr 29/03 Djursholms IP 32 P08-LM Grp 3 Enebybergs IF Färdig Karlbergs BK Grön