Detta är resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2019. Se de senaste resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2020 här.



Söndag 24/3 (Dag 6)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
24030100 sö 24/03 08:00 sö 24/03 Djursholms IP 21 P08-S Avslutningsgrupp 1 FC Djursholm U11 Vit Färdig IF Brommapojkarna 11      
24030400 sö 24/03 08:00 sö 24/03 Djursholms IP 22 P08-S Avslutningsgrupp 1 IF Brommapojkarna 2 Färdig Vasasatan BK Blå      
24031800 sö 24/03 08:00 sö 24/03 Djursholms IP 23 P08-S Avslutningsgrupp 2 IFK Lidingö FK 5 Färdig Enebybergs IF 2      
24032000 sö 24/03 08:00 sö 24/03 Djursholms IP 24 P08-S Avslutningsgrupp 2 Viggbyholms IK FF 1 Färdig Sickla IF Svart 2      
24030800 sö 24/03 08:00 sö 24/03 Djursholms IP 31 P08-S Avslutningsgrupp 3 Skå IK Bygdegård Gul Färdig Norrtulls SK Vit      
24031100 sö 24/03 08:00 sö 24/03 Djursholms IP 32 P08-S Avslutningsgrupp 3 IFK Lidingö FK 9 Färdig Sörskogens IF 1      
24030101 sö 24/03 08:40 sö 24/03 Djursholms IP 21 P08-S Avslutningsgrupp 4 Bromstens IK Blå Färdig Sickla IF Svart 1      
24030401 sö 24/03 08:40 sö 24/03 Djursholms IP 22 P08-S Avslutningsgrupp 4 Reymersholms IK 2 Färdig IF Brommapojkarna 17      
24031801 sö 24/03 08:40 sö 24/03 Djursholms IP 23 P09-S Avslutningsgrupp 1 Tullinge Fotboll Färdig AIK FF Orange City      
24032001 sö 24/03 08:40 sö 24/03 Djursholms IP 24 P09-S Avslutningsgrupp 2 Djurgårdens IF FF 4 Färdig Syrianska FC      
24030801 sö 24/03 08:40 sö 24/03 Djursholms IP 31 P09-S Avslutningsgrupp 3 IFK Lidingö FK 14 Färdig FC Orion Stockholm Orion      
24031101 sö 24/03 08:40 sö 24/03 Djursholms IP 32 P09-S Avslutningsgrupp 4 IFK Lidingö FK 12 Färdig IF Brommapojkarna Röd      
24030102 sö 24/03 09:20 sö 24/03 Djursholms IP 21 P08-S Avslutningsgrupp 1 IF Brommapojkarna 11 Färdig IF Brommapojkarna 2      
24030402 sö 24/03 09:20 sö 24/03 Djursholms IP 22 P08-S Avslutningsgrupp 1 Vasasatan BK Blå Färdig FC Djursholm U11 Vit      
24031802 sö 24/03 09:20 sö 24/03 Djursholms IP 23 P08-S Avslutningsgrupp 2 Enebybergs IF 2 Färdig Viggbyholms IK FF 1      
24032002 sö 24/03 09:20 sö 24/03 Djursholms IP 24 P08-S Avslutningsgrupp 2 Sickla IF Svart 2 Färdig IFK Lidingö FK 5      
24030802 sö 24/03 09:20 sö 24/03 Djursholms IP 31 P08-S Avslutningsgrupp 3 Norrtulls SK Vit Färdig IFK Lidingö FK 9      
24031102 sö 24/03 09:20 sö 24/03 Djursholms IP 32 P08-S Avslutningsgrupp 3 Sörskogens IF 1 Färdig Skå IK Bygdegård Gul      
24030103 sö 24/03 10:00 sö 24/03 Djursholms IP 21 P08-S Avslutningsgrupp 4 Bromstens IK Blå Färdig Reymersholms IK 2      
24030403 sö 24/03 10:00 sö 24/03 Djursholms IP 22 P08-S Avslutningsgrupp 4 IF Brommapojkarna 17 Färdig Sickla IF Svart 1      
24031803 sö 24/03 10:00 sö 24/03 Djursholms IP 23 P09-S Avslutningsgrupp 1 Örby IS Röd Färdig Tullinge Fotboll      
24032003 sö 24/03 10:00 sö 24/03 Djursholms IP 24 P09-S Avslutningsgrupp 2 Huddinge IF 5 Färdig Djurgårdens IF FF 4      
24030803 sö 24/03 10:00 sö 24/03 Djursholms IP 31 P09-S Avslutningsgrupp 3 Jarlabergs IF Färdig IFK Lidingö FK 14      
24031103 sö 24/03 10:00 sö 24/03 Djursholms IP 32 P09-S Avslutningsgrupp 4 Hammarby IF FF 22 Färdig IFK Lidingö FK 12      
24030104 sö 24/03 10:40 sö 24/03 Djursholms IP 21 P08-S Avslutningsgrupp 1 Vasasatan BK Blå Färdig IF Brommapojkarna 11      
24030404 sö 24/03 10:40 sö 24/03 Djursholms IP 22 P08-S Avslutningsgrupp 1 IF Brommapojkarna 2 Färdig FC Djursholm U11 Vit      
24031804 sö 24/03 10:40 sö 24/03 Djursholms IP 23 P08-S Avslutningsgrupp 2 Sickla IF Svart 2 Färdig Enebybergs IF 2      
24032004 sö 24/03 10:40 sö 24/03 Djursholms IP 24 P08-S Avslutningsgrupp 2 Viggbyholms IK FF 1 Färdig IFK Lidingö FK 5      
24030804 sö 24/03 10:40 sö 24/03 Djursholms IP 31 P08-S Avslutningsgrupp 3 Sörskogens IF 1 Färdig Norrtulls SK Vit      
24031104 sö 24/03 10:40 sö 24/03 Djursholms IP 32 P08-S Avslutningsgrupp 3 IFK Lidingö FK 9 Färdig Skå IK Bygdegård Gul      
24030105 sö 24/03 11:20 sö 24/03 Djursholms IP 21 P08-S Avslutningsgrupp 4 IF Brommapojkarna 17 Färdig Bromstens IK Blå      
24030405 sö 24/03 11:20 sö 24/03 Djursholms IP 22 P08-S Avslutningsgrupp 4 Reymersholms IK 2 Färdig Sickla IF Svart 1      
24031805 sö 24/03 11:20 sö 24/03 Djursholms IP 23 P09-S Avslutningsgrupp 1 AIK FF Orange City Färdig Örby IS Röd      
24032005 sö 24/03 11:20 sö 24/03 Djursholms IP 24 P09-S Avslutningsgrupp 2 Syrianska FC Färdig Huddinge IF 5      
24030805 sö 24/03 11:20 sö 24/03 Djursholms IP 31 P09-S Avslutningsgrupp 3 FC Orion Stockholm Orion Färdig Jarlabergs IF      
24031105 sö 24/03 11:20 sö 24/03 Djursholms IP 32 P09-S Avslutningsgrupp 4 IF Brommapojkarna Röd Färdig Hammarby IF FF 22      
24030106 sö 24/03 12:00 sö 24/03 Djursholms IP 21 P09-ES Avslutningsgrupp 1 IF Brommapojkarna 3 Färdig IF Brommapojkarna Svart      
24030406 sö 24/03 12:00 sö 24/03 Djursholms IP 22 P09-ES Avslutningsgrupp 1 Hanvikens SK Svart Färdig Djurgårdens IF FF U10      
24031806 sö 24/03 12:00 sö 24/03 Djursholms IP 23 P09-ES Avslutningsgrupp 2 Rönninge Salem Fotboll Färdig Täby FK FA      
24032006 sö 24/03 12:00 sö 24/03 Djursholms IP 24 P09-ES Avslutningsgrupp 2 Nacka FC Färdig IFK Haninge A      
24030806 sö 24/03 12:00 sö 24/03 Djursholms IP 31 P08-ES Avslutningsgrupp 1 Vasastan BK Blå Färdig IF Brommapojkarna 1      
24031106 sö 24/03 12:00 sö 24/03 Djursholms IP 32 P08-ES Avslutningsgrupp 2 IK Frej Täby Färdig Hammarby IF FF Akademi 09      
24030107 sö 24/03 12:40 sö 24/03 Djursholms IP 21 P08-ES Avslutningsgrupp 3 IF Brommapojkarna 091 Färdig Segeltorps IF      
24030407 sö 24/03 12:40 sö 24/03 Djursholms IP 22 P08-ES Avslutningsgrupp 4 IF Brommapojkarna 5 Färdig IFK Lidingö FK A1      
24031807 sö 24/03 12:40 sö 24/03 Djursholms IP 23 P08-ES Avslutningsgrupp 5 Djurgårdens IF FF U11-2 Färdig Nacka FC      
24032007 sö 24/03 12:40 sö 24/03 Djursholms IP 24 P08-ES Avslutningsgrupp 6 Bele Barkarby FF Gul Färdig IF Brommapojkarna 12      
24030807 sö 24/03 12:40 sö 24/03 Djursholms IP 31 P08-ES Avslutningsgrupp 6 IFK Stocksund Färdig FC Djursholm U11 Röd      
24031107 sö 24/03 12:40 sö 24/03 Djursholms IP 32 P09-S Avslutningsgrupp 5 FC Djursholm Röd Färdig Djurgårdens IF FF 3      
24030108 sö 24/03 13:20 sö 24/03 Djursholms IP 21 P09-ES Avslutningsgrupp 1 IF Brommapojkarna Svart Färdig Hanvikens SK Svart      
24030408 sö 24/03 13:20 sö 24/03 Djursholms IP 22 P09-ES Avslutningsgrupp 1 Djurgårdens IF FF U10 Färdig IF Brommapojkarna 3      
24031808 sö 24/03 13:20 sö 24/03 Djursholms IP 23 P09-ES Avslutningsgrupp 2 Täby FK FA Färdig Nacka FC      
24032008 sö 24/03 13:20 sö 24/03 Djursholms IP 24 P09-ES Avslutningsgrupp 2 IFK Haninge A Färdig Rönninge Salem Fotboll      
24030808 sö 24/03 13:20 sö 24/03 Djursholms IP 31 P08-ES Avslutningsgrupp 1 IFK Sollentuna Färdig Vasastan BK Blå      
24031108 sö 24/03 13:20 sö 24/03 Djursholms IP 32 P08-ES Avslutningsgrupp 2 Assyriska FF Färdig IK Frej Täby      
24030109 sö 24/03 14:00 sö 24/03 Djursholms IP 21 P08-ES Avslutningsgrupp 3 IF Brommapojkarna 3 Färdig IF Brommapojkarna 091      
24030409 sö 24/03 14:00 sö 24/03 Djursholms IP 22 P08-ES Avslutningsgrupp 4 Hanvikens SK Färdig IF Brommapojkarna 5      
24031809 sö 24/03 14:00 sö 24/03 Djursholms IP 23 P08-ES Avslutningsgrupp 5 Tullinge Fotboll Färdig Djurgårdens IF FF U11-2      
24032009 sö 24/03 14:00 sö 24/03 Djursholms IP 24 P08-ES Avslutningsgrupp 6 FC Djursholm U11 Röd Färdig Bele Barkarby FF Gul      
24030809 sö 24/03 14:00 sö 24/03 Djursholms IP 31 P08-ES Avslutningsgrupp 6 IFK Stocksund Färdig Djurgårdens IF FF U11      
24031109 sö 24/03 14:00 sö 24/03 Djursholms IP 32 P09-S Avslutningsgrupp 5 AIK FF Orange United Färdig FC Djursholm Röd      
24030110 sö 24/03 14:40 sö 24/03 Djursholms IP 21 P09-S Avslutningsgrupp 6 Spånga IS FK 10-6 Färdig Nacka FC P10      
24030410 sö 24/03 14:40 sö 24/03 Djursholms IP 22 P09-S Avslutningsgrupp 8 Vendelsö IK S/V Färdig Hanvikens SK Svart      
24031810 sö 24/03 14:40 sö 24/03 Djursholms IP 23 P09-ES Avslutningsgrupp 1 Hanvikens SK Svart Färdig IF Brommapojkarna 3      
24032010 sö 24/03 14:40 sö 24/03 Djursholms IP 24 P09-ES Avslutningsgrupp 1 Djurgårdens IF FF U10 Färdig IF Brommapojkarna Svart      
24030810 sö 24/03 14:40 sö 24/03 Djursholms IP 31 P08-ES Avslutningsgrupp 1 IF Brommapojkarna 1 Färdig IFK Sollentuna      
24031110 sö 24/03 14:40 sö 24/03 Djursholms IP 32 P08-ES Avslutningsgrupp 2 Hammarby IF FF Akademi 09 Färdig Assyriska FF      
24030111 sö 24/03 15:20 sö 24/03 Djursholms IP 21 P09-ES Avslutningsgrupp 2 IFK Haninge A Färdig Täby FK FA      
24030411 sö 24/03 15:20 sö 24/03 Djursholms IP 22 P09-ES Avslutningsgrupp 2 Nacka FC Färdig Rönninge Salem Fotboll      
24031811 sö 24/03 15:20 sö 24/03 Djursholms IP 23 P08-ES Avslutningsgrupp 3 Segeltorps IF Färdig IF Brommapojkarna 3      
24032011 sö 24/03 15:20 sö 24/03 Djursholms IP 24 P09-S Avslutningsgrupp 9 FC Djursholm Vit Färdig Vasalunds IF Solna      
24030811 sö 24/03 15:20 sö 24/03 Djursholms IP 31 P08-ES Avslutningsgrupp 6 Djurgårdens IF FF U11 Färdig IF Brommapojkarna 12      
24031111 sö 24/03 15:20 sö 24/03 Djursholms IP 32 P09-S Avslutningsgrupp 7 IF Brommapojkarna 20 Färdig Skogås-Trångsunds FF      
24030112 sö 24/03 16:00 sö 24/03 Djursholms IP 21 P08-ES Avslutningsgrupp 4 IFK Lidingö FK A1 Färdig Hanvikens SK      
24030412 sö 24/03 16:00 sö 24/03 Djursholms IP 22 P08-ES Avslutningsgrupp 5 Nacka FC Färdig Tullinge Fotboll      
24031812 sö 24/03 16:00 sö 24/03 Djursholms IP 23 P09-S Avslutningsgrupp 8 Hammarby IF FF 5 Färdig Vendelsö IK S/V      
24032012 sö 24/03 16:00 sö 24/03 Djursholms IP 24 P09-S Avslutningsgrupp 9 Rönninge Sa...tboll Svart Färdig Vasalunds IF Solna 2      
24030812 sö 24/03 16:00 sö 24/03 Djursholms IP 31 P09-S Avslutningsgrupp 5 Djurgårdens IF FF 3 Färdig AIK FF Orange United      
24031112 sö 24/03 16:00 sö 24/03 Djursholms IP 32 P09-S Avslutningsgrupp 6 Djurgårdens IF FF 7 Färdig Spånga IS FK 10-6      
24031113 sö 24/03 16:40 sö 24/03 Djursholms IP 32 P09-S Avslutningsgrupp 7 Grödinge SK IF Brommapojkarna 20      
24030113 sö 24/03 17:00 sö 24/03 Djursholms IP 21 P09-S Avslutningsgrupp 6 Nacka FC P10 Färdig Djurgårdens IF FF 7      
24030413 sö 24/03 17:00 sö 24/03 Djursholms IP 22 P09-S Avslutningsgrupp 8 Hanvikens SK Svart Färdig Hammarby IF FF 5      
24031813 sö 24/03 17:00 sö 24/03 Djursholms IP 23 P09-S Avslutningsgrupp 9 Vasalunds IF Solna Färdig Rönninge Sa...tboll Svart      
24032013 sö 24/03 17:00 sö 24/03 Djursholms IP 24 P09-S Avslutningsgrupp 9 FC Djursholm Vit Färdig Vasalunds IF Solna 2      
24030813 sö 24/03 17:40 sö 24/03 Djursholms IP 31 P09-S Avslutningsgrupp 7 Skogås-Trångsunds FF Färdig Grödinge SK