Detta är resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2019. Se de senaste resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2020 här.



Söndag 7/4 (Dag 10)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
07040700 sö 07/04 08:30 sö 07/04 Djursholms IP A P2011 Grp 1 FC Djursholm Röd 2 Djurgårdens IF FF 12      
07041400 sö 07/04 08:30 sö 07/04 Djursholms IP B P2011 Grp 1 IF Brommapojkarna 2 Värtans IK Vit      
07041500 sö 07/04 08:30 sö 07/04 Djursholms IP C P2011 Grp 1 FC Djursholm Vit 1 Täby FK      
07041600 sö 07/04 08:30 sö 07/04 Djursholms IP D P2011 Grp 2 Djurgårdens IF FF 14 Boo FF 3      
07041700 sö 07/04 08:30 sö 07/04 Djursholms IP E P2011 Grp 2 Stockholm City FC FC Djursholm Röd 1      
07042100 sö 07/04 08:30 sö 07/04 Djursholms IP F P2011 Grp 2 Värtans IK Blå FC Djursholm Vit 2      
07040701 sö 07/04 09:00 sö 07/04 Djursholms IP A F2010 Grp 1 Enskede IK Svart IF Brommapojkarna 3      
07041401 sö 07/04 09:00 sö 07/04 Djursholms IP B F2010 Grp 1 FC Djursholm Röd Värtans IK 1      
07041501 sö 07/04 09:00 sö 07/04 Djursholms IP C F2010 Grp 1 IFK Stocksund Blå FC Djursholm Vit      
07041601 sö 07/04 09:00 sö 07/04 Djursholms IP D F2010 Grp 2 IF Brommapojkarna 4 Vallentuna Damfotboll Röd      
07041701 sö 07/04 09:00 sö 07/04 Djursholms IP E F2010 Grp 2 FC Djursholm 11 Värtans IK 2      
07042101 sö 07/04 09:00 sö 07/04 Djursholms IP F F2010 Grp 2 AIK FF Vit IFK Stocksund Vit      
07040702 sö 07/04 09:30 sö 07/04 Djursholms IP A P2011 Grp 1 FC Djursholm Röd 2 IF Brommapojkarna 2      
07041402 sö 07/04 09:30 sö 07/04 Djursholms IP B P2011 Grp 1 Djurgårdens IF FF 12 Nacka FC      
07041502 sö 07/04 09:30 sö 07/04 Djursholms IP C P2011 Grp 1 Värtans IK Vit FC Djursholm Vit 1      
07041602 sö 07/04 09:30 sö 07/04 Djursholms IP D P2011 Grp 2 Sundbybergs IK LAR Djurgårdens IF FF 14      
07041702 sö 07/04 09:30 sö 07/04 Djursholms IP E P2011 Grp 2 Boo FF 3 Stockholm City FC      
07042102 sö 07/04 09:30 sö 07/04 Djursholms IP F P2011 Grp 2 Värtans IK Blå FC Djursholm Röd 1      
07040703 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Djursholms IP A F2010 Grp 1 AIK FF Svart Värtans IK 1      
07041403 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Djursholms IP B F2010 Grp 1 IF Brommapojkarna 3 FC Djursholm Röd      
07041503 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Djursholms IP C F2010 Grp 1 IFK Stocksund Blå Enskede IK Svart      
07041603 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Djursholms IP D F2010 Grp 2 Vallentuna Damfotboll Röd Vasalunds IF      
07041703 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Djursholms IP E F2010 Grp 2 IF Brommapojkarna 4 Värtans IK 2      
07042103 sö 07/04 10:00 sö 07/04 Djursholms IP F F2010 Grp 2 IFK Stocksund Vit FC Djursholm 11      
07040704 sö 07/04 10:30 sö 07/04 Djursholms IP A P2011 Grp 1 Djurgårdens IF FF 12 FC Djursholm Vit 1      
07041404 sö 07/04 10:30 sö 07/04 Djursholms IP B P2011 Grp 1 Nacka FC Värtans IK Vit      
07041504 sö 07/04 10:30 sö 07/04 Djursholms IP C P2011 Grp 1 Täby FK IF Brommapojkarna 2      
07041604 sö 07/04 10:30 sö 07/04 Djursholms IP D P2011 Grp 2 Stockholm City FC Sundbybergs IK LAR      
07041704 sö 07/04 10:30 sö 07/04 Djursholms IP E P2011 Grp 2 FC Djursholm Vit 2 Djurgårdens IF FF 14      
07042104 sö 07/04 10:30 sö 07/04 Djursholms IP F P2011 Grp 2 FC Djursholm Röd 1 Boo FF 3      
07040705 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Djursholms IP A F2010 Grp 1 IF Brommapojkarna 3 FC Djursholm Vit      
07041405 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Djursholms IP B F2010 Grp 1 AIK FF Svart FC Djursholm Röd      
07041505 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Djursholms IP C F2010 Grp 1 Värtans IK 1 IFK Stocksund Blå      
07041605 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Djursholms IP D F2010 Grp 2 Värtans IK 2 AIK FF Vit      
07041705 sö 07/04 11:00 sö 07/04 Djursholms IP E F2010 Grp 2 Vasalunds IF IF Brommapojkarna 4      
07040706 sö 07/04 11:30 sö 07/04 Djursholms IP A P2011 Grp 1 Nacka FC FC Djursholm Röd 2      
07041406 sö 07/04 11:30 sö 07/04 Djursholms IP B P2011 Grp 1 Täby FK Djurgårdens IF FF 12      
07041506 sö 07/04 11:30 sö 07/04 Djursholms IP C P2011 Grp 1 IF Brommapojkarna 2 FC Djursholm Vit 1      
07041606 sö 07/04 11:30 sö 07/04 Djursholms IP D P2011 Grp 2 Värtans IK Blå Sundbybergs IK LAR      
07041706 sö 07/04 11:30 sö 07/04 Djursholms IP E P2011 Grp 2 FC Djursholm Röd 1 Djurgårdens IF FF 14      
07042105 sö 07/04 11:30 sö 07/04 Djursholms IP F P2011 Grp 2 FC Djursholm Vit 2 Boo FF 3      
07040707 sö 07/04 12:00 sö 07/04 Djursholms IP A F2010 Grp 1 FC Djursholm Vit Enskede IK Svart      
07041407 sö 07/04 12:00 sö 07/04 Djursholms IP B F2010 Grp 1 IF Brommapojkarna 3 AIK FF Svart      
07041507 sö 07/04 12:00 sö 07/04 Djursholms IP C F2010 Grp 1 FC Djursholm Röd IFK Stocksund Blå      
07041607 sö 07/04 12:00 sö 07/04 Djursholms IP D F2010 Grp 2 FC Djursholm 11 AIK FF Vit      
07041707 sö 07/04 12:00 sö 07/04 Djursholms IP E F2010 Grp 2 IFK Stocksund Vit Vasalunds IF      
07042106 sö 07/04 12:00 sö 07/04 Djursholms IP F F2010 Grp 2 Värtans IK 2 Vallentuna Damfotboll Röd      
07040708 sö 07/04 12:30 sö 07/04 Djursholms IP A P2011 Grp 2 FC Djursholm Vit 2 Sundbybergs IK LAR      
07041408 sö 07/04 12:30 sö 07/04 Djursholms IP B P2011 Grp 2 Stockholm City FC Värtans IK Blå      
07041508 sö 07/04 12:30 sö 07/04 Djursholms IP C P2011 Grp 1 Nacka FC Täby FK      
07041608 sö 07/04 12:30 sö 07/04 Djursholms IP D P2011 Grp 1 Värtans IK Vit FC Djursholm Röd 2      
07041708 sö 07/04 12:30 sö 07/04 Djursholms IP E P2010 Grp 1 Spånga IS FK 1 Norrtulls SK Blå 1      
07042107 sö 07/04 12:30 sö 07/04 Djursholms IP F P2010 Grp 1 FC Djursholm Röd 2 IFK Lidingö FK 13      
07040709 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Djursholms IP A F2010 Grp 1 Värtans IK 1 FC Djursholm Vit      
07041409 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Djursholms IP B F2010 Grp 1 Enskede IK Svart AIK FF Svart      
07041509 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Djursholms IP C F2010 Grp 2 Vallentuna Damfotboll Röd AIK FF Vit      
07041609 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Djursholms IP D F2010 Grp 2 Vasalunds IF FC Djursholm 11      
07041709 sö 07/04 13:00 sö 07/04 Djursholms IP E F2010 Grp 2 IF Brommapojkarna 4 IFK Stocksund Vit      
07040710 sö 07/04 13:30 sö 07/04 Djursholms IP A P2010 Grp 1 Mälarhöjdens IK 1 Norrtulls SK Blå 1      
07041410 sö 07/04 13:30 sö 07/04 Djursholms IP B P2010 Grp 1 Spånga IS FK 1 FC Djursholm Röd 2      
07041510 sö 07/04 13:30 sö 07/04 Djursholms IP C P2010 Grp 2 IFK Haninge 2 AIK FF Blå:City      
07041610 sö 07/04 13:30 sö 07/04 Djursholms IP D P2010 Grp 2 IFK Stocksund Svart IF Brommapojkarna 14 B      
07041710 sö 07/04 13:30 sö 07/04 Djursholms IP E P2010 Grp 3 IF Brommapojkarna 17 FC Djursholm Röd 1      
07042108 sö 07/04 13:30 sö 07/04 Djursholms IP F P2010 Grp 3 Djurgårdens IF FF 4:1 Täby FK 4A      
07040711 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Djursholms IP A P2010 Grp 4 Spånga IS FK 4 Mälarhöjdens IK 2      
07041411 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Djursholms IP B P2010 Grp 4 Enskede IK Röd IFK Lidingö FK 15      
07041511 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Djursholms IP C P2010 Grp 5 Spånga IS FK 6 IF Brommapojkarna 14 A      
07041611 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Djursholms IP D P2010 Grp 5 IFK Stocksund Blå IFK Vaxholm Vit      
07041711 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Djursholms IP E P2010 Grp 6 IF Brommapojkarna 1 IFK Lidingö FK 16      
07042109 sö 07/04 14:00 sö 07/04 Djursholms IP F P2010 Grp 6 IFK Stocksund Vit IFK Haninge 6      
07040712 sö 07/04 14:30 sö 07/04 Djursholms IP A P2010 Grp 1 Norrtulls SK Blå 1 FC Djursholm Röd 2      
07041412 sö 07/04 14:30 sö 07/04 Djursholms IP B P2010 Grp 1 IFK Lidingö FK 13 Mälarhöjdens IK 1      
07041512 sö 07/04 14:30 sö 07/04 Djursholms IP C P2010 Grp 2 Täby FK 4B AIK FF Blå:City      
07041612 sö 07/04 14:30 sö 07/04 Djursholms IP D P2010 Grp 2 IFK Haninge 2 IFK Stocksund Svart      
07041712 sö 07/04 14:30 sö 07/04 Djursholms IP E P2010 Grp 3 IFK Vaxholm Blå FC Djursholm Röd 1      
07042110 sö 07/04 14:30 sö 07/04 Djursholms IP F P2010 Grp 3 IF Brommapojkarna 17 Djurgårdens IF FF 4:1      
07040713 sö 07/04 15:00 sö 07/04 Djursholms IP A P2010 Grp 4 FC Djursholm Vit Mälarhöjdens IK 2      
07041413 sö 07/04 15:00 sö 07/04 Djursholms IP B P2010 Grp 4 Spånga IS FK 4 Enskede IK Röd      
07041513 sö 07/04 15:00 sö 07/04 Djursholms IP C P2010 Grp 5 AIK FF Blå:United IF Brommapojkarna 14 A      
07041613 sö 07/04 15:00 sö 07/04 Djursholms IP D P2010 Grp 5 Spånga IS FK 6 IFK Stocksund Blå      
07041713 sö 07/04 15:00 sö 07/04 Djursholms IP E P2010 Grp 6 Täby FK 8 IF Brommapojkarna 1      
07042111 sö 07/04 15:00 sö 07/04 Djursholms IP F P2010 Grp 6 IFK Haninge 6 IFK Lidingö FK 16      
07040714 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Djursholms IP A P2010 Grp 1 Mälarhöjdens IK 1 Spånga IS FK 1      
07041414 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Djursholms IP B P2010 Grp 1 Norrtulls SK Blå 1 IFK Lidingö FK 13      
07041514 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Djursholms IP C P2010 Grp 2 IF Brommapojkarna 14 B Täby FK 4B      
07041614 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Djursholms IP D P2010 Grp 2 AIK FF Blå:City IFK Stocksund Svart      
07041714 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Djursholms IP E P2010 Grp 3 Täby FK 4A IFK Vaxholm Blå      
07042112 sö 07/04 15:30 sö 07/04 Djursholms IP F P2010 Grp 3 FC Djursholm Röd 1 Djurgårdens IF FF 4:1      
07040715 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Djursholms IP A P2010 Grp 4 IFK Lidingö FK 15 FC Djursholm Vit      
07041415 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Djursholms IP B P2010 Grp 4 Mälarhöjdens IK 2 Enskede IK Röd      
07041515 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Djursholms IP C P2010 Grp 5 IFK Vaxholm Vit AIK FF Blå:United      
07041615 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Djursholms IP D P2010 Grp 5 IF Brommapojkarna 14 A IFK Stocksund Blå      
07041715 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Djursholms IP E P2010 Grp 6 IFK Stocksund Vit Täby FK 8      
07042113 sö 07/04 16:00 sö 07/04 Djursholms IP F P2010 Grp 6 IF Brommapojkarna 1 IFK Haninge 6      
07040716 sö 07/04 16:30 sö 07/04 Djursholms IP A P2010 Grp 1 FC Djursholm Röd 2 Mälarhöjdens IK 1      
07041416 sö 07/04 16:30 sö 07/04 Djursholms IP B P2010 Grp 1 IFK Lidingö FK 13 Spånga IS FK 1      
07041516 sö 07/04 16:30 sö 07/04 Djursholms IP C P2010 Grp 2 Täby FK 4B IFK Haninge 2      
07041616 sö 07/04 16:30 sö 07/04 Djursholms IP D P2010 Grp 2 AIK FF Blå:City IF Brommapojkarna 14 B      
07041716 sö 07/04 16:30 sö 07/04 Djursholms IP E P2010 Grp 3 IFK Vaxholm Blå IF Brommapojkarna 17      
07042114 sö 07/04 16:30 sö 07/04 Djursholms IP F P2010 Grp 3 FC Djursholm Röd 1 Täby FK 4A      
07040717 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Djursholms IP A P2010 Grp 4 FC Djursholm Vit Spånga IS FK 4      
07041417 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Djursholms IP B P2010 Grp 4 Mälarhöjdens IK 2 IFK Lidingö FK 15      
07041517 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Djursholms IP C P2010 Grp 5 AIK FF Blå:United Spånga IS FK 6      
07041617 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Djursholms IP D P2010 Grp 5 IF Brommapojkarna 14 A IFK Vaxholm Vit      
07041717 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Djursholms IP E P2010 Grp 6 IFK Stocksund Vit IF Brommapojkarna 1      
07042115 sö 07/04 17:00 sö 07/04 Djursholms IP F P2010 Grp 6 IFK Lidingö FK 16 Täby FK 8      
07040718 sö 07/04 17:30 sö 07/04 Djursholms IP A P2010 Grp 2 IF Brommapojkarna 14 B IFK Haninge 2      
07041418 sö 07/04 17:30 sö 07/04 Djursholms IP B P2010 Grp 2 IFK Stocksund Svart Täby FK 4B      
07041518 sö 07/04 17:30 sö 07/04 Djursholms IP C P2010 Grp 3 Djurgårdens IF FF 4:1 IFK Vaxholm Blå      
07041618 sö 07/04 17:30 sö 07/04 Djursholms IP D P2010 Grp 3 Täby FK 4A IF Brommapojkarna 17      
07040719 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Djursholms IP A P2010 Grp 5 IFK Vaxholm Vit Spånga IS FK 6      
07041419 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Djursholms IP B P2010 Grp 5 IFK Stocksund Blå AIK FF Blå:United      
07041519 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Djursholms IP C P2010 Grp 6 IFK Haninge 6 Täby FK 8      
07041619 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Djursholms IP D P2010 Grp 6 IFK Lidingö FK 16 IFK Stocksund Vit      
07041718 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Djursholms IP E P2010 Grp 4 Enskede IK Röd FC Djursholm Vit      
07042116 sö 07/04 18:00 sö 07/04 Djursholms IP F P2010 Grp 4 IFK Lidingö FK 15 Spånga IS FK 4