Detta är resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2019. Se de senaste resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2020 här.



Fredag 22/3 (Dag 4)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
22030100 fr 22/03 17:00 fr 22/03 Djursholms IP 21 P09-S Grp 1 Vasalunds IF Solna Färdig FC Orion Stockholm Orion      
22030400 fr 22/03 17:00 fr 22/03 Djursholms IP 22 P09-S Grp 1 Djurgårdens IF FF 7 Färdig IFK Lidingö FK 12      
22031800 fr 22/03 17:00 fr 22/03 Djursholms IP 23 P09-S Grp 2 AIK FF Orange United Färdig IFK Lidingö FK 14      
22032000 fr 22/03 17:00 fr 22/03 Djursholms IP 24 P09-S Grp 2 Djurgårdens IF FF 4 Färdig Vasalunds IF Solna 2      
22030800 fr 22/03 17:00 fr 22/03 Djursholms IP 31 P09-S Grp 3 Hammarby IF FF 5 Färdig Djurgårdens IF FF 3      
22031100 fr 22/03 17:00 fr 22/03 Djursholms IP 32 P09-S Grp 3 AIK FF Orange City Färdig Spånga IS FK 10-6      
22030101 fr 22/03 17:40 fr 22/03 Djursholms IP 21 P08-ES Grp 1 FC Djursholm U11 Röd Färdig IFK Sollentuna      
22030401 fr 22/03 17:40 fr 22/03 Djursholms IP 22 P08-ES Grp 1 IF Brommapojkarna 3 Färdig Djurgårdens IF FF U11-2      
22031801 fr 22/03 17:40 fr 22/03 Djursholms IP 23 P08-ES Grp 2 IF Brommapojkarna 091 Färdig IFK Lidingö FK A1      
22032001 fr 22/03 17:40 fr 22/03 Djursholms IP 24 P08-ES Grp 2 IK Frej Täby Färdig Bele Barkarby FF Gul      
22030801 fr 22/03 17:40 fr 22/03 Djursholms IP 31 P08-S Grp 1 Norrtulls SK Vit Färdig Bromstens IK Blå      
22031101 fr 22/03 17:40 fr 22/03 Djursholms IP 32 P08-S Grp 1 Enebybergs IF 2 Färdig IF Brommapojkarna 11      
22030102 fr 22/03 18:20 fr 22/03 Djursholms IP 21 P09-S Grp 1 IFK Lidingö FK 12 Färdig FC Orion Stockholm Orion      
22030402 fr 22/03 18:20 fr 22/03 Djursholms IP 22 P09-S Grp 1 Djurgårdens IF FF 7 Färdig Vasalunds IF Solna      
22031802 fr 22/03 18:20 fr 22/03 Djursholms IP 23 P09-S Grp 2 Djurgårdens IF FF 4 Färdig AIK FF Orange United      
22032002 fr 22/03 18:20 fr 22/03 Djursholms IP 24 P09-S Grp 2 Vasalunds IF Solna 2 Färdig IFK Lidingö FK 14      
22030802 fr 22/03 18:20 fr 22/03 Djursholms IP 31 P09-S Grp 3 Spånga IS FK 10-6 Färdig Djurgårdens IF FF 3      
22031102 fr 22/03 18:20 fr 22/03 Djursholms IP 32 P09-S Grp 3 AIK FF Orange City Färdig Hammarby IF FF 5      
22030103 fr 22/03 19:00 fr 22/03 Djursholms IP 21 P08-ES Grp 1 Djurgårdens IF FF U11-2 Färdig FC Djursholm U11 Röd      
22030403 fr 22/03 19:00 fr 22/03 Djursholms IP 22 P08-ES Grp 1 IFK Sollentuna Färdig IF Brommapojkarna 3      
22031803 fr 22/03 19:00 fr 22/03 Djursholms IP 23 P08-ES Grp 2 Bele Barkarby FF Gul Färdig IF Brommapojkarna 091      
22032003 fr 22/03 19:00 fr 22/03 Djursholms IP 24 P08-ES Grp 2 IFK Lidingö FK A1 Färdig IK Frej Täby      
22030803 fr 22/03 19:00 fr 22/03 Djursholms IP 31 P08-S Grp 1 IF Brommapojkarna 11 Färdig Norrtulls SK Vit      
22031103 fr 22/03 19:00 fr 22/03 Djursholms IP 32 P08-S Grp 1 Bromstens IK Blå Färdig Enebybergs IF 2      
22030104 fr 22/03 19:40 fr 22/03 Djursholms IP 21 P09-S Grp 1 FC Orion Stockholm Orion Färdig Djurgårdens IF FF 7      
22030404 fr 22/03 19:40 fr 22/03 Djursholms IP 22 P09-S Grp 1 Vasalunds IF Solna Färdig IFK Lidingö FK 12      
22031804 fr 22/03 19:40 fr 22/03 Djursholms IP 23 P09-S Grp 2 IFK Lidingö FK 14 Färdig Djurgårdens IF FF 4      
22032004 fr 22/03 19:40 fr 22/03 Djursholms IP 24 P09-S Grp 2 AIK FF Orange United Färdig Vasalunds IF Solna 2      
22030804 fr 22/03 19:40 fr 22/03 Djursholms IP 31 P09-S Grp 3 Djurgårdens IF FF 3 Färdig AIK FF Orange City      
22031104 fr 22/03 19:40 fr 22/03 Djursholms IP 32 P09-S Grp 3 Hammarby IF FF 5 Färdig Spånga IS FK 10-6      
22030105 fr 22/03 20:20 fr 22/03 Djursholms IP 21 P08-ES Grp 1 FC Djursholm U11 Röd Färdig IF Brommapojkarna 3      
22030405 fr 22/03 20:20 fr 22/03 Djursholms IP 22 P08-ES Grp 1 Djurgårdens IF FF U11-2 Färdig IFK Sollentuna      
22031805 fr 22/03 20:20 fr 22/03 Djursholms IP 23 P08-ES Grp 2 IFK Lidingö FK A1 Färdig Bele Barkarby FF Gul      
22032005 fr 22/03 20:20 fr 22/03 Djursholms IP 24 P08-ES Grp 2 IK Frej Täby Färdig IF Brommapojkarna 091      
22030805 fr 22/03 20:20 fr 22/03 Djursholms IP 31 P08-S Grp 1 Bromstens IK Blå Färdig IF Brommapojkarna 11      
22031105 fr 22/03 20:20 fr 22/03 Djursholms IP 32 P08-S Grp 1 Enebybergs IF 2 Färdig Norrtulls SK Vit