Detta är resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2019. Se de senaste resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2020 här.



Fredag 15/3 (Dag 1)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
15030100 fr 15/03 16:45 fr 15/03 Djursholms IP 21 P07-LM Grp 1 IFK Lidingö FK Rudboda Färdig FC Djursholm 2      
15030400 fr 15/03 16:45 fr 15/03 Djursholms IP 22 P07-LM Grp 1 Enebybergs IF 3 Färdig Täby FK Blå      
15031800 fr 15/03 16:45 fr 15/03 Djursholms IP 23 P07-LM Grp 2 IFK Stocksund Blå Färdig Viggbyholms IK FF Vit      
15030800 fr 15/03 16:45 fr 15/03 Djursholms IP 31 P07-LM Grp 2 AIK FF Svart M Färdig Bällsta FF Grön      
15031100 fr 15/03 16:45 fr 15/03 Djursholms IP 32 P07-LM Grp 3 Täby FK 2 Färdig Ängby IF Röd Vit:10      
15030101 fr 15/03 17:20 fr 15/03 Djursholms IP 21 P07-ES Grp 1 FC Djursholm U12 Färdig Spånga IS FK      
15030401 fr 15/03 17:20 fr 15/03 Djursholms IP 22 P07-ES Grp 1 Ängby IF Röd Vit Färdig IF Brommapo...na 10:Svart      
15031801 fr 15/03 17:20 fr 15/03 Djursholms IP 23 P07-ES Grp 2 Vasalunds IF U Färdig AIK FF Svart      
15030801 fr 15/03 17:20 fr 15/03 Djursholms IP 31 P07-ES Grp 2 IFK Vaxholm Färdig IFK Lidingö FK A1      
15031101 fr 15/03 17:20 fr 15/03 Djursholms IP 32 P07-LM Grp 3 Enebybergs IF 1 Färdig IF Brommapojkarna 22      
15030102 fr 15/03 17:55 fr 15/03 Djursholms IP 21 P07-ES Grp 3 Viggbyholms IK FF Röd Färdig IF Brommapojkarna 82      
15030402 fr 15/03 17:55 fr 15/03 Djursholms IP 22 P07-ES Grp 3 Vasalunds IF A Färdig Djurgårdens IF FF U11      
15031802 fr 15/03 17:55 fr 15/03 Djursholms IP 23 P07-ES Grp 4 Danderyds SK 2 Färdig FC Boo      
15030802 fr 15/03 17:55 fr 15/03 Djursholms IP 31 P07-ES Grp 4 IF Brommapojkarna 2 Färdig Sollentuna FK Tegel 1      
15031102 fr 15/03 17:55 fr 15/03 Djursholms IP 32 P07-LM Grp 1 Täby FK Blå Färdig IFK Lidingö FK Rudboda      
15030103 fr 15/03 18:30 fr 15/03 Djursholms IP 21 P07-LM Grp 3 IF Brommapojkarna 22 Färdig Täby FK 2      
15030403 fr 15/03 18:30 fr 15/03 Djursholms IP 22 P07-LM Grp 3 Ängby IF Röd Vit:10 Färdig Enebybergs IF 1      
15031803 fr 15/03 18:30 fr 15/03 Djursholms IP 23 P07-LM Grp 2 Viggbyholms IK FF Vit Färdig AIK FF Svart M      
15030803 fr 15/03 18:30 fr 15/03 Djursholms IP 31 P07-LM Grp 2 Bällsta FF Grön Färdig IFK Stocksund Blå      
15031103 fr 15/03 18:30 fr 15/03 Djursholms IP 32 P07-LM Grp 1 FC Djursholm 2 Färdig Enebybergs IF 3      
15030104 fr 15/03 19:05 fr 15/03 Djursholms IP 21 P07-ES Grp 1 IF Brommapo...na 10:Svart Färdig FC Djursholm U12      
15030404 fr 15/03 19:05 fr 15/03 Djursholms IP 22 P07-ES Grp 1 Spånga IS FK Färdig Ängby IF Röd Vit      
15031804 fr 15/03 19:05 fr 15/03 Djursholms IP 23 P07-ES Grp 2 IFK Lidingö FK A1 Färdig Vasalunds IF U      
15030804 fr 15/03 19:05 fr 15/03 Djursholms IP 31 P07-ES Grp 2 AIK FF Svart Färdig IFK Vaxholm      
15031104 fr 15/03 19:05 fr 15/03 Djursholms IP 32 P07-ES Grp 3 Djurgårdens IF FF U11 Färdig Viggbyholms IK FF Röd      
15030105 fr 15/03 19:40 fr 15/03 Djursholms IP 21 P07-ES Grp 4 Sollentuna FK Tegel 1 Färdig Danderyds SK 2      
15030405 fr 15/03 19:40 fr 15/03 Djursholms IP 22 P07-LM Grp 1 FC Djursholm 2 Färdig Täby FK Blå      
15031805 fr 15/03 19:40 fr 15/03 Djursholms IP 23 P07-LM Grp 1 Enebybergs IF 3 Färdig IFK Lidingö FK Rudboda      
15030805 fr 15/03 19:40 fr 15/03 Djursholms IP 31 P07-ES Grp 4 FC Boo Färdig IF Brommapojkarna 2      
15031105 fr 15/03 19:40 fr 15/03 Djursholms IP 32 P07-ES Grp 3 IF Brommapojkarna 82 Färdig Vasalunds IF A      
15030106 fr 15/03 20:15 fr 15/03 Djursholms IP 21 P07-LM Grp 2 AIK FF Svart M Färdig IFK Stocksund Blå      
15030406 fr 15/03 20:15 fr 15/03 Djursholms IP 22 P07-LM Grp 2 Bällsta FF Grön Färdig Viggbyholms IK FF Vit      
15031806 fr 15/03 20:15 fr 15/03 Djursholms IP 23 P07-LM Grp 3 Ängby IF Röd Vit:10 Färdig IF Brommapojkarna 22      
15030806 fr 15/03 20:15 fr 15/03 Djursholms IP 31 P07-LM Grp 3 Enebybergs IF 1 Färdig Täby FK 2      
15031106 fr 15/03 20:15 fr 15/03 Djursholms IP 32 P07-ES Grp 1 Spånga IS FK Färdig IF Brommapo...na 10:Svart      
15030107 fr 15/03 20:50 fr 15/03 Djursholms IP 21 P07-ES Grp 2 AIK FF Svart Färdig IFK Lidingö FK A1      
15030407 fr 15/03 20:50 fr 15/03 Djursholms IP 22 P07-ES Grp 2 IFK Vaxholm Färdig Vasalunds IF U      
15031807 fr 15/03 20:50 fr 15/03 Djursholms IP 23 P07-ES Grp 3 IF Brommapojkarna 82 Färdig Djurgårdens IF FF U11      
15030807 fr 15/03 20:50 fr 15/03 Djursholms IP 31 P07-ES Grp 3 Vasalunds IF A Färdig Viggbyholms IK FF Röd      
15031107 fr 15/03 20:50 fr 15/03 Djursholms IP 32 P07-ES Grp 1 Ängby IF Röd Vit Färdig FC Djursholm U12      
15030108 fr 15/03 21:25 fr 15/03 Djursholms IP 21 P07-ES Grp 4 FC Boo Färdig Sollentuna FK Tegel 1      
15030408 fr 15/03 21:25 fr 15/03 Djursholms IP 22 P07-ES Grp 4 IF Brommapojkarna 2 Färdig Danderyds SK 2