Detta är resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2019. Se de senaste resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2020 här.



Lördag 16/3 (Dag 2)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
16030100 lö 16/03 08:00 lö 16/03 Djursholms IP 21 F07-LM Grp 1 Bele Barkarby FF Färdig IFK Stocksund Blå      
16030400 lö 16/03 08:00 lö 16/03 Djursholms IP 22 F07-LM Grp 1 AIK FF U Svart Färdig IFK Lidingö FK 9:2      
16031800 lö 16/03 08:00 lö 16/03 Djursholms IP 23 F07-LM Grp 2 IFK Stocksund Orange Färdig Täby FK 3      
16030800 lö 16/03 08:00 lö 16/03 Djursholms IP 31 F07-LM Grp 2 Danderyds SK Färdig Ängby IF      
16031100 lö 16/03 08:00 lö 16/03 Djursholms IP 32 F07-LM Grp 3 AIK FF U Färdig IFK Lidingö FK 3 Blå      
16030101 lö 16/03 08:40 lö 16/03 Djursholms IP 21 F07-S Grp 1 Örby IS Färdig FC Djursholm Röd      
16030401 lö 16/03 08:40 lö 16/03 Djursholms IP 22 F07-S Grp 1 Stureby SK Färdig Kälvesta IOFF FK      
16031801 lö 16/03 08:40 lö 16/03 Djursholms IP 23 F07-S Grp 2 IF Brommapojkarna A Färdig Djurgårdens IF FF A      
16030801 lö 16/03 08:40 lö 16/03 Djursholms IP 31 F07-S Grp 2 Tullinge Fotboll Grön Färdig IK Frej Täby Svart      
16031101 lö 16/03 08:40 lö 16/03 Djursholms IP 32 F07-LM Grp 3 Örby IS Färdig Barkarö SK 07/08      
16030102 lö 16/03 09:20 lö 16/03 Djursholms IP 21 F07-S Grp 3 FC Djursholm Vit Färdig Nacka FC      
16030402 lö 16/03 09:20 lö 16/03 Djursholms IP 22 F07-S Grp 3 IFK Lidingö FK A Färdig Huddinge IF      
16031802 lö 16/03 09:20 lö 16/03 Djursholms IP 23 F07-LM Grp 1 IFK Lidingö FK 9:2 Färdig Sollentuna FK Kärrdal      
16030802 lö 16/03 09:20 lö 16/03 Djursholms IP 31 F07-LM Grp 1 IFK Stocksund Blå Färdig AIK FF U Svart      
16031102 lö 16/03 09:20 lö 16/03 Djursholms IP 32 F07-LM Grp 2 Täby FK 3 Färdig IFK Lidingö FK 9:1      
16030103 lö 16/03 10:00 lö 16/03 Djursholms IP 21 F07-LM Grp 3 IFK Lidingö FK 3 Blå Färdig Stureby SK Vit      
16030403 lö 16/03 10:00 lö 16/03 Djursholms IP 22 F07-LM Grp 3 Barkarö SK 07/08 Färdig AIK FF U      
16031803 lö 16/03 10:00 lö 16/03 Djursholms IP 23 F07-S Grp 1 FC Djursholm Röd Färdig Stureby SK      
16030803 lö 16/03 10:00 lö 16/03 Djursholms IP 31 F07-S Grp 1 Kälvesta IOFF FK Färdig Örby IS      
16031103 lö 16/03 10:00 lö 16/03 Djursholms IP 32 F07-LM Grp 2 Ängby IF Färdig IFK Stocksund Orange      
16030104 lö 16/03 10:40 lö 16/03 Djursholms IP 21 F07-S Grp 2 IK Frej Täby Svart Färdig IF Brommapojkarna A      
16030404 lö 16/03 10:40 lö 16/03 Djursholms IP 22 F07-S Grp 2 Djurgårdens IF FF A Färdig Tullinge Fotboll Grön      
16031804 lö 16/03 10:40 lö 16/03 Djursholms IP 23 F07-S Grp 3 Huddinge IF Färdig FC Djursholm Vit      
16030804 lö 16/03 10:40 lö 16/03 Djursholms IP 31 F07-S Grp 3 IFK Lidingö FK A Färdig Nacka FC      
16031104 lö 16/03 10:40 lö 16/03 Djursholms IP 32 F07-LM Grp 1 Sollentuna FK Kärrdal Färdig Bele Barkarby FF      
16030105 lö 16/03 11:20 lö 16/03 Djursholms IP 21 F07-LM Grp 2 IFK Lidingö FK 9:1 Färdig Danderyds SK      
16030405 lö 16/03 11:20 lö 16/03 Djursholms IP 22 F07-LM Grp 2 Täby FK 3 Färdig Ängby IF      
16031805 lö 16/03 11:20 lö 16/03 Djursholms IP 23 F07-LM Grp 3 Stureby SK Vit Färdig Örby IS      
16030805 lö 16/03 11:20 lö 16/03 Djursholms IP 31 F07-LM Grp 3 IFK Lidingö FK 3 Blå Färdig Barkarö SK 07/08      
16031105 lö 16/03 11:20 lö 16/03 Djursholms IP 32 F07-LM Grp 1 IFK Lidingö FK 9:2 Färdig IFK Stocksund Blå      
16030106 lö 16/03 12:00 lö 16/03 Djursholms IP 21 F07-S Grp 1 Kälvesta IOFF FK Färdig FC Djursholm Röd      
16030406 lö 16/03 12:00 lö 16/03 Djursholms IP 22 F07-S Grp 1 Örby IS Färdig Stureby SK      
16031806 lö 16/03 12:00 lö 16/03 Djursholms IP 23 F07-S Grp 2 Djurgårdens IF FF A Färdig IK Frej Täby Svart      
16030806 lö 16/03 12:00 lö 16/03 Djursholms IP 31 F07-S Grp 2 Tullinge Fotboll Grön Färdig IF Brommapojkarna A      
16031106 lö 16/03 12:00 lö 16/03 Djursholms IP 32 F07-S Grp 3 Nacka FC Färdig Huddinge IF      
16030107 lö 16/03 12:40 lö 16/03 Djursholms IP 21 F07-LM Grp 1 Sollentuna FK Kärrdal Färdig AIK FF U Svart      
16030407 lö 16/03 12:40 lö 16/03 Djursholms IP 22 F07-LM Grp 1 Bele Barkarby FF Färdig IFK Lidingö FK 9:2      
16031807 lö 16/03 12:40 lö 16/03 Djursholms IP 23 F07-LM Grp 2 IFK Lidingö FK 9:1 Färdig IFK Stocksund Orange      
16030807 lö 16/03 12:40 lö 16/03 Djursholms IP 31 F07-LM Grp 2 Danderyds SK Färdig Täby FK 3      
16031107 lö 16/03 12:40 lö 16/03 Djursholms IP 32 F07-S Grp 3 FC Djursholm Vit Färdig IFK Lidingö FK A      
16030108 lö 16/03 13:20 lö 16/03 Djursholms IP 21 F07-LM Grp 3 Stureby SK Vit Färdig AIK FF U      
16030408 lö 16/03 13:20 lö 16/03 Djursholms IP 22 F07-LM Grp 3 Örby IS Färdig IFK Lidingö FK 3 Blå      
16031808 lö 16/03 13:20 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-S Grp 1 Vasalunds IF U Färdig IFK Stocksund Vit 1      
16030808 lö 16/03 13:20 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-S Grp 2 Boo FF 8 Färdig IF Brommapojkarna 22      
16031108 lö 16/03 13:20 lö 16/03 Djursholms IP 32 P07-S Grp 3 IFK Lidingö FK A2-1 Färdig IFK Stocksund Vit 2      
16030109 lö 16/03 14:00 lö 16/03 Djursholms IP 21 P07-S Grp 4 Täby FK 5:Skarpäng Färdig Hammarby IF FF 11      
16030409 lö 16/03 14:00 lö 16/03 Djursholms IP 22 P07-S Grp 5 Sollentuna FK Tegel 2 Färdig Barkarö SK Röd      
16031809 lö 16/03 14:00 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-S Grp 6 Sickla IF Blå Färdig IFK Lidingö FK A2-2      
16030809 lö 16/03 14:00 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-ES Grp 5 Hammarby IF FF 81 Färdig IFK Haninge A      
16031109 lö 16/03 14:00 lö 16/03 Djursholms IP 32 P07-ES Grp 5 Täby FK FA Färdig IFK Tumba Fotboll Röd      
16030110 lö 16/03 14:40 lö 16/03 Djursholms IP 21 P07-S Grp 1 AIK FF Blå Färdig Vasalunds IF U      
16030410 lö 16/03 14:40 lö 16/03 Djursholms IP 22 P07-S Grp 2 Enebybergs IF 2 Färdig Boo FF 8      
16031810 lö 16/03 14:40 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-S Grp 3 IF Brommapojkarna 10:Röd Färdig IFK Lidingö FK A2-1      
16030810 lö 16/03 14:40 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-ES Grp 6 Tullinge Fotboll Grön Färdig IFK Tumba Fotboll Blå      
16031110 lö 16/03 14:40 lö 16/03 Djursholms IP 32 P07-ES Grp 6 IF Brommapojkarna 3 Färdig IFK Haninge U      
16030111 lö 16/03 15:20 lö 16/03 Djursholms IP 21 P07-S Grp 4 IF Brommapojkarna 3:Röd Färdig Täby FK 5:Skarpäng      
16030411 lö 16/03 15:20 lö 16/03 Djursholms IP 22 P07-S Grp 5 IF Brommapojkarna 6 Färdig Sollentuna FK Tegel 2      
16031811 lö 16/03 15:20 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-S Grp 6 Täby FK Svart Färdig Sickla IF Blå      
16030811 lö 16/03 15:20 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-ES Grp 5 IFK Tumba Fotboll Röd Färdig Hammarby IF FF 81      
16031111 lö 16/03 15:20 lö 16/03 Djursholms IP 32 P07-ES Grp 5 IFK Haninge A Färdig Täby FK FA      
16030112 lö 16/03 16:00 lö 16/03 Djursholms IP 21 P07-S Grp 1 IFK Stocksund Vit 1 Färdig AIK FF Blå      
16030412 lö 16/03 16:00 lö 16/03 Djursholms IP 22 P07-S Grp 2 IF Brommapojkarna 22 Färdig Enebybergs IF 2      
16031812 lö 16/03 16:00 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-S Grp 3 IFK Stocksund Vit 2 Färdig IF Brommapojkarna 10:Röd      
16030812 lö 16/03 16:00 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-ES Grp 6 IFK Haninge U Färdig Tullinge Fotboll Grön      
16031112 lö 16/03 16:00 lö 16/03 Djursholms IP 32 P07-ES Grp 6 IFK Tumba Fotboll Blå Färdig IF Brommapojkarna 3      
16030113 lö 16/03 16:40 lö 16/03 Djursholms IP 21 P07-S Grp 4 Hammarby IF FF 11 Färdig IF Brommapojkarna 3:Röd      
16030413 lö 16/03 16:40 lö 16/03 Djursholms IP 22 P07-S Grp 5 Barkarö SK Röd Färdig IF Brommapojkarna 6      
16031813 lö 16/03 16:40 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-S Grp 6 IFK Lidingö FK A2-2 Färdig Täby FK Svart      
16030813 lö 16/03 16:40 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-LM Grp 4 Danderyds SK 1 Färdig Bällsta FF Vit      
16031113 lö 16/03 16:40 lö 16/03 Djursholms IP 32 P07-LM Grp 4 Hammarby IF FF 10 Färdig Tullinge Fotboll Vit      
16030114 lö 16/03 17:20 lö 16/03 Djursholms IP 21 P07-ES Grp 5 IFK Haninge A Färdig IFK Tumba Fotboll Röd      
16030414 lö 16/03 17:20 lö 16/03 Djursholms IP 22 P07-ES Grp 5 Täby FK FA Färdig Hammarby IF FF 81      
16031814 lö 16/03 17:20 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-ES Grp 6 IFK Tumba Fotboll Blå Färdig IFK Haninge U      
16030814 lö 16/03 17:20 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-LM Grp 5 Djurgårdens IF FF 9 Färdig Bele Barkarby FF      
16031114 lö 16/03 17:20 lö 16/03 Djursholms IP 32 P07-LM Grp 5 Täby FK 3/4 Färdig Enskede IK Ljusblå      
16030115 lö 16/03 18:00 lö 16/03 Djursholms IP 21 P07-S Kvalmatch 1 Boo FF 8 Färdig AIK FF Blå      
16030415 lö 16/03 18:00 lö 16/03 Djursholms IP 22 P07-S Kvalmatch 4 Enebybergs IF 2 Färdig IFK Stocksund Vit 1      
16031815 lö 16/03 18:00 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-S Kvalmatch 7 IF Brommapojkarna 22 Färdig Vasalunds IF U      
16030815 lö 16/03 18:00 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-ES Grp 6 IF Brommapojkarna 3 Färdig Tullinge Fotboll Grön      
16031115 lö 16/03 18:00 lö 16/03 Djursholms IP 32 P07-S Kvalmatch 2 IF Brommapojkarna 3:Röd Färdig IF Brommapojkarna 10:Röd      
16030116 lö 16/03 18:40 lö 16/03 Djursholms IP 21 P07-S Kvalmatch 3 IFK Lidingö FK A2-2 Färdig IF Brommapojkarna 6      
16030416 lö 16/03 18:40 lö 16/03 Djursholms IP 22 P07-S Kvalmatch 6 Täby FK Svart Färdig Sollentuna FK Tegel 2      
16031816 lö 16/03 18:40 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-S Kvalmatch 5 Hammarby IF FF 11 Färdig IFK Lidingö FK A2-1      
16030816 lö 16/03 18:40 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-S Kvalmatch 8 Täby FK 5:Skarpäng Färdig IFK Stocksund Vit 2      
16031116 lö 16/03 18:40 lö 16/03 Djursholms IP 32 P07-S Kvalmatch 9 Sickla IF Blå Färdig Barkarö SK Röd      
16030117 lö 16/03 19:15 lö 16/03 Djursholms IP 21 P07-LM Grp 4 Tullinge Fotboll Vit Färdig Danderyds SK 1      
16030417 lö 16/03 19:15 lö 16/03 Djursholms IP 22 P07-LM Grp 4 Bällsta FF Vit Färdig Hammarby IF FF 10      
16031817 lö 16/03 19:15 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-LM Grp 5 Enskede IK Ljusblå Färdig Djurgårdens IF FF 9      
16030817 lö 16/03 19:15 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-LM Grp 5 Bele Barkarby FF Färdig Täby FK 3/4      
16030118 lö 16/03 20:05 lö 16/03 Djursholms IP 21 P07-LM Grp 4 Bällsta FF Vit Färdig Tullinge Fotboll Vit      
16030418 lö 16/03 20:05 lö 16/03 Djursholms IP 22 P07-LM Grp 4 Hammarby IF FF 10 Färdig Danderyds SK 1      
16031818 lö 16/03 20:05 lö 16/03 Djursholms IP 23 P07-LM Grp 5 Bele Barkarby FF Färdig Enskede IK Ljusblå      
16030818 lö 16/03 20:05 lö 16/03 Djursholms IP 31 P07-LM Grp 5 Täby FK 3/4 Färdig Djurgårdens IF FF 9