Detta är resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2016. Se de senaste resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2019 här.



Lördag 9/4 (Dag 6)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
09040100 lö 09/04 08:00 lö 09/04 Djursholms IP 21 F06 Grp 1 Vallentuna Damfotboll 0 - 6 FC Djursholm    
09040400 lö 09/04 08:00 lö 09/04 Djursholms IP 22 F06 Grp 1 IFK Stocksund 2 4 - 1 IFK Haninge F06/07    
09040800 lö 09/04 08:00 lö 09/04 Djursholms IP 31 F06 Grp 2 FC Djursholm 10 1 - 4 AIK FF    
09041100 lö 09/04 08:00 lö 09/04 Djursholms IP 32 F06 Grp 2 IFK Stocksund 1 0 - 5 Saltsjö-Boo IF    
09040101 lö 09/04 08:40 lö 09/04 Djursholms IP 21 F05 Grp 1 IFK Österåker FK 2 1 - 0 IFK Lidingö FK 4    
09040401 lö 09/04 08:40 lö 09/04 Djursholms IP 22 F05 Grp 1 Täby FK 1 - 5 IK Frej Täby    
09040801 lö 09/04 08:40 lö 09/04 Djursholms IP 31 F05 Grp 2 FC Djursholm 0 - 1 Boo FF Blå    
09041101 lö 09/04 08:40 lö 09/04 Djursholms IP 32 F05 Grp 2 IFK Österåker FK 1 1 - 1 IFK Lidingö FK 1    
09040102 lö 09/04 09:20 lö 09/04 Djursholms IP 21 F06 Grp 1 FC Djursholm 2 - 1 IFK Stocksund 2    
09040402 lö 09/04 09:20 lö 09/04 Djursholms IP 22 F06 Grp 1 IFK Haninge F06/07 0 - 2 Vallentuna Damfotboll    
09040802 lö 09/04 09:20 lö 09/04 Djursholms IP 31 F06 Grp 2 Saltsjö-Boo IF 5 - 0 FC Djursholm 10    
09041102 lö 09/04 09:20 lö 09/04 Djursholms IP 32 F06 Grp 2 AIK FF 11 - 0 IFK Stocksund 1    
09040103 lö 09/04 10:00 lö 09/04 Djursholms IP 21 F05 Grp 1 IFK Lidingö FK 4 2 - 4 Boo FF Röd    
09040403 lö 09/04 10:00 lö 09/04 Djursholms IP 22 F05 Grp 1 IK Frej Täby 2 - 2 IFK Österåker FK 2    
09040803 lö 09/04 10:00 lö 09/04 Djursholms IP 31 F05 Grp 2 IFK Lidingö FK 1 3 - 1 Täby FK 3    
09041103 lö 09/04 10:00 lö 09/04 Djursholms IP 32 F05 Grp 2 Boo FF Blå 0 - 2 IFK Österåker FK 1    
09040104 lö 09/04 10:40 lö 09/04 Djursholms IP 21 F06 Grp 2 FC Djursholm 10 5 - 0 IFK Stocksund 1    
09040404 lö 09/04 10:40 lö 09/04 Djursholms IP 22 F06 Grp 2 Saltsjö-Boo IF 3 - 1 AIK FF    
09040804 lö 09/04 10:40 lö 09/04 Djursholms IP 31 F06 Grp 1 FC Djursholm 7 - 0 IFK Haninge F06/07    
09041104 lö 09/04 10:40 lö 09/04 Djursholms IP 32 F06 Grp 1 IFK Stocksund 2 3 - 0 Vallentuna Damfotboll    
09040105 lö 09/04 11:20 lö 09/04 Djursholms IP 21 F05 Grp 1 Boo FF Röd 3 - 0 Täby FK    
09040405 lö 09/04 11:20 lö 09/04 Djursholms IP 22 F05 Grp 1 IFK Lidingö FK 4 0 - 3 IK Frej Täby    
09040805 lö 09/04 11:20 lö 09/04 Djursholms IP 31 F05 Grp 2 Täby FK 3 3 - 0 FC Djursholm    
09041105 lö 09/04 11:20 lö 09/04 Djursholms IP 32 F05 Grp 2 IFK Lidingö FK 1 1 - 1 Boo FF Blå    
09040106 lö 09/04 12:00 lö 09/04 Djursholms IP 21 P06-LM Grp 5 Hammarby IF FF 3 7 - 1 FC Boo    
09040406 lö 09/04 12:00 lö 09/04 Djursholms IP 22 P06-LM Grp 5 IFK Lidingö FK 12 Blå 6 - 3 IF Brommapojkarna 9 Svart    
09040806 lö 09/04 12:00 lö 09/04 Djursholms IP 31 P06-LM Grp 6 Hammarby IF FF 5 4 - 1 FC Djursholm Vit    
09041106 lö 09/04 12:00 lö 09/04 Djursholms IP 32 P06-LM Grp 6 IFK Aspudden-Tellus 2 - 1 Skogås-Trångsunds FF 1    
09040107 lö 09/04 12:40 lö 09/04 Djursholms IP 21 F05 Grp 2 FC Djursholm 4 - 1 IFK Lidingö FK 1    
09040407 lö 09/04 12:40 lö 09/04 Djursholms IP 22 F05 Grp 2 Täby FK 3 1 - 4 IFK Österåker FK 1    
09040807 lö 09/04 12:40 lö 09/04 Djursholms IP 31 F05 Grp 1 Täby FK 3 - 3 IFK Lidingö FK 4    
09041107 lö 09/04 12:40 lö 09/04 Djursholms IP 32 F05 Grp 1 Boo FF Röd 4 - 3 IFK Österåker FK 2    
09040108 lö 09/04 13:20 lö 09/04 Djursholms IP 21 P06-LM Grp 5 IF Brommapojkarna 9 Svart 0 - 2 Hammarby IF FF 3    
09040408 lö 09/04 13:20 lö 09/04 Djursholms IP 22 P06-LM Grp 5 FC Boo 1 - 2 Djurgårdens IF FF 4    
09040808 lö 09/04 13:20 lö 09/04 Djursholms IP 31 P06-LM Grp 6 FC Djursholm Vit 3 - 5 IFK Aspudden-Tellus    
09041108 lö 09/04 13:20 lö 09/04 Djursholms IP 32 P06-LM Grp 6 Skogås-Trångsunds FF 1 1 - 0 Hammarby IF FF 5    
09040109 lö 09/04 14:00 lö 09/04 Djursholms IP 21 F05 Grp 2 IFK Österåker FK 1 3 - 1 FC Djursholm    
09040409 lö 09/04 14:00 lö 09/04 Djursholms IP 22 F05 Grp 2 Boo FF Blå 1 - 1 Täby FK 3    
09040809 lö 09/04 14:00 lö 09/04 Djursholms IP 31 F05 Grp 1 IK Frej Täby 1 - 3 Boo FF Röd    
09041109 lö 09/04 14:00 lö 09/04 Djursholms IP 32 F05 Grp 1 IFK Österåker FK 2 2 - 2 Täby FK    
09040110 lö 09/04 14:40 lö 09/04 Djursholms IP 21 P06-LM Grp 5 Djurgårdens IF FF 4 0 - 2 IFK Lidingö FK 12 Blå    
09040410 lö 09/04 14:40 lö 09/04 Djursholms IP 22 P06-LM Grp 5 FC Boo 5 - 1 IF Brommapojkarna 9 Svart    
09040810 lö 09/04 14:40 lö 09/04 Djursholms IP 31 P06-LM Grp 6 Skogås-Trångsunds FF 1 5 - 1 FC Djursholm Vit    
09041110 lö 09/04 14:40 lö 09/04 Djursholms IP 32 P06-LM Grp 6 Hammarby IF FF 5 5 - 2 IFK Aspudden-Tellus    
09040111 lö 09/04 15:20 lö 09/04 Djursholms IP 21 P05-LM Grp 1 FC Djursholm 3 0 - 4 Spårvägens FF    
09040411 lö 09/04 15:20 lö 09/04 Djursholms IP 22 P05-LM Grp 1 Danderyds SK 1 1 - 7 AIK FF P06:U    
09040811 lö 09/04 15:20 lö 09/04 Djursholms IP 31 P05-LM Grp 2 Danderyds SK 2 0 - 6 IFK Österåker FK    
09041111 lö 09/04 15:20 lö 09/04 Djursholms IP 32 P05-LM Grp 2 Hammarby FF 4 2 - 0 IFK Lidingö FK 5    
09040112 lö 09/04 16:00 lö 09/04 Djursholms IP 21 P05-LM Grp 3 FC Djursholm 2 2 - 2 Mälarhöjdens IK    
09040412 lö 09/04 16:00 lö 09/04 Djursholms IP 22 P05-LM Grp 3 Vallentuna BK 1 - 3 Enskede IK    
09040812 lö 09/04 16:00 lö 09/04 Djursholms IP 31 P06-LM Grp 5 Djurgårdens IF FF 4 2 - 7 Hammarby IF FF 3    
09041112 lö 09/04 16:00 lö 09/04 Djursholms IP 32 P06-LM Grp 5 FC Boo 0 - 5 IFK Lidingö FK 12 Blå    
09040113 lö 09/04 16:40 lö 09/04 Djursholms IP 21 P05-LM Grp 1 AIK FF P06:U 3 - 1 FC Djursholm 3    
09040413 lö 09/04 16:40 lö 09/04 Djursholms IP 22 P05-LM Grp 1 Spårvägens FF 2 - 3 Danderyds SK 1    
09040813 lö 09/04 16:40 lö 09/04 Djursholms IP 31 P06-LM Grp 7 IF Brommapojkarna 9 Röd 6 - 0 IFK Lidingö FK 3    
09041113 lö 09/04 16:40 lö 09/04 Djursholms IP 32 P06-LM Grp 7 Syrianska FC 1 - 1 Hammarby IF FF 4    
09040114 lö 09/04 17:20 lö 09/04 Djursholms IP 21 P05-LM Grp 2 IFK Lidingö FK 5 1 - 5 Danderyds SK 2    
09040414 lö 09/04 17:20 lö 09/04 Djursholms IP 22 P05-LM Grp 2 IFK Österåker FK 2 - 0 Hammarby FF 4    
09040814 lö 09/04 17:20 lö 09/04 Djursholms IP 31 P06-LM Grp 5 IF Brommapojkarna 9 Svart 3 - 3 Djurgårdens IF FF 4    
09041114 lö 09/04 17:20 lö 09/04 Djursholms IP 32 P06-LM Grp 5 IFK Lidingö FK 12 Blå 2 - 4 Hammarby IF FF 3    
09040115 lö 09/04 18:00 lö 09/04 Djursholms IP 21 P06-LM Grp 7 Hammarby IF FF 4 6 - 1 IF Brommapojkarna 9 Röd    
09040415 lö 09/04 18:00 lö 09/04 Djursholms IP 22 P06-LM Grp 7 IFK Lidingö FK 3 0 - 8 Syrianska FC    
09040815 lö 09/04 18:00 lö 09/04 Djursholms IP 31 P05-LM Grp 3 Enskede IK 6 - 4 FC Djursholm 2    
09041115 lö 09/04 18:00 lö 09/04 Djursholms IP 32 P05-LM Grp 3 Mälarhöjdens IK 1 - 1 Vallentuna BK    
09040116 lö 09/04 18:40 lö 09/04 Djursholms IP 21 P05-LM Grp 1 Spårvägens FF 1 - 7 AIK FF P06:U    
09040416 lö 09/04 18:40 lö 09/04 Djursholms IP 22 P05-LM Grp 1 Danderyds SK 1 0 - 3 FC Djursholm 3    
09040816 lö 09/04 18:40 lö 09/04 Djursholms IP 31 P05-LM Grp 2 IFK Österåker FK 2 - 1 IFK Lidingö FK 5    
09041116 lö 09/04 18:40 lö 09/04 Djursholms IP 32 P05-LM Grp 2 Hammarby FF 4 1 - 2 Danderyds SK 2    
09040117 lö 09/04 19:20 lö 09/04 Djursholms IP 21 P05-LM Grp 3 Vallentuna BK 0 - 4 FC Djursholm 2    
09040417 lö 09/04 19:20 lö 09/04 Djursholms IP 22 P05-LM Grp 3 Mälarhöjdens IK 1 - 5 Enskede IK    
09040817 lö 09/04 19:20 lö 09/04 Djursholms IP 31 P06-LM Grp 7 IFK Lidingö FK 3 2 - 12 Hammarby IF FF 4    
09041117 lö 09/04 19:20 lö 09/04 Djursholms IP 32 P06-LM Grp 7 Syrianska FC 7 - 0 IF Brommapojkarna 9 Röd