Detta är resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2016. Se de senaste resultaten från Boys & Girls Spring Cup 2019 här.



Måndag 28/3 (Dag 4)

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
28030700 må 28/03 09:00 må 28/03 Djursholms IP A P07 Grp 1 Bele Barkarby FF IF Brommapojkarna 1      
28031400 må 28/03 09:00 må 28/03 Djursholms IP B P07 Grp 1 IFK Stocksund 1 FC Djursholm      
28031500 må 28/03 09:00 må 28/03 Djursholms IP C P07 Grp 1 Karlbergs BK Röd FK Bromma      
28031600 må 28/03 09:00 må 28/03 Djursholms IP D P07 Grp 1 AIK FF Gul IF Brommapojkarna 8      
28031700 må 28/03 09:00 må 28/03 Djursholms IP E P08 Grp 1 IK Frej Täby 3 IFK Stocksund 2      
28030701 må 28/03 09:30 må 28/03 Djursholms IP A P08 Grp 2 IFK Lidingö FK IFK Stocksund 1      
28031401 må 28/03 09:30 må 28/03 Djursholms IP B P08 Grp 2 IFK Aspudden-Tellus IF Brommapojkarna 2      
28031501 må 28/03 09:30 må 28/03 Djursholms IP C P08 Grp 3 Spånga IS FK IFK Haninge BRB 3      
28031601 må 28/03 09:30 må 28/03 Djursholms IP D P08 Grp 3 Ingarö IF 1 Tullinge TP FK      
28031701 må 28/03 09:30 må 28/03 Djursholms IP E P08 Grp 1 Djurgårdens IF FF 9 IF Brommapojkarna 11      
28030702 må 28/03 10:00 må 28/03 Djursholms IP A P08 Grp 4 Karlbergs BK Grön IK Frej Täby 2      
28031402 må 28/03 10:00 må 28/03 Djursholms IP B P08 Grp 4 FC Djursholm Skå IK Markels mästare      
28031502 må 28/03 10:00 må 28/03 Djursholms IP C P07 Grp 1 Bele Barkarby FF FK Bromma      
28031602 må 28/03 10:00 må 28/03 Djursholms IP D P07 Grp 1 IF Brommapojkarna 8 FC Djursholm      
28031702 må 28/03 10:00 må 28/03 Djursholms IP E P07 Grp 1 IF Brommapojkarna 1 IFK Stocksund 1      
28030703 må 28/03 10:30 må 28/03 Djursholms IP A P08 Grp 1 IFK Stocksund 2 Ingarö IF 2      
28031403 må 28/03 10:30 må 28/03 Djursholms IP B P08 Grp 1 IF Brommapojkarna 11 IK Frej Täby 3      
28031503 må 28/03 10:30 må 28/03 Djursholms IP C P08 Grp 2 IFK Stocksund 1 Hammarby IF FF 21      
28031603 må 28/03 10:30 må 28/03 Djursholms IP D P08 Grp 2 IF Brommapojkarna 2 IFK Lidingö FK      
28031703 må 28/03 10:30 må 28/03 Djursholms IP E P07 Grp 1 AIK FF Gul Karlbergs BK Röd      
28030704 må 28/03 11:00 må 28/03 Djursholms IP A P08 Grp 3 IFK Haninge BRB 3 IK Frej Täby 1      
28031404 må 28/03 11:00 må 28/03 Djursholms IP B P08 Grp 3 Tullinge TP FK Spånga IS FK      
28031504 må 28/03 11:00 må 28/03 Djursholms IP C P08 Grp 4 IK Frej Täby 2 IFK Haninge BRB 4      
28031604 må 28/03 11:00 må 28/03 Djursholms IP D P08 Grp 4 Skå IK Markels mästare Karlbergs BK Grön      
28030705 må 28/03 11:30 må 28/03 Djursholms IP A P07 Grp 1 Karlbergs BK Röd IF Brommapojkarna 1      
28031405 må 28/03 11:30 må 28/03 Djursholms IP B P07 Grp 1 FK Bromma IF Brommapojkarna 8      
28031505 må 28/03 11:30 må 28/03 Djursholms IP C P07 Grp 1 AIK FF Gul IFK Stocksund 1      
28031605 må 28/03 11:30 må 28/03 Djursholms IP D P07 Grp 1 FC Djursholm Bele Barkarby FF      
28031704 må 28/03 11:30 må 28/03 Djursholms IP E P08 Grp 1 Ingarö IF 2 Djurgårdens IF FF 9      
28030706 må 28/03 12:00 må 28/03 Djursholms IP A P08 Grp 2 Hammarby IF FF 21 IFK Aspudden-Tellus      
28031406 må 28/03 12:00 må 28/03 Djursholms IP B P08 Grp 2 IFK Stocksund 1 IF Brommapojkarna 2      
28031506 må 28/03 12:00 må 28/03 Djursholms IP C P08 Grp 3 IK Frej Täby 1 Ingarö IF 1      
28031606 må 28/03 12:00 må 28/03 Djursholms IP D P08 Grp 3 IFK Haninge BRB 3 Tullinge TP FK      
28031705 må 28/03 12:00 må 28/03 Djursholms IP E P08 Grp 1 IFK Stocksund 2 IF Brommapojkarna 11      
28030707 må 28/03 12:30 må 28/03 Djursholms IP A P08 Grp 4 IFK Haninge BRB 4 FC Djursholm      
28031407 må 28/03 12:30 må 28/03 Djursholms IP B P08 Grp 4 IK Frej Täby 2 Skå IK Markels mästare      
28030708 må 28/03 13:00 må 28/03 Djursholms IP A P07 Grp 1 IFK Stocksund 1 IF Brommapojkarna 8      
28031408 må 28/03 13:00 må 28/03 Djursholms IP B P07 Grp 1 Bele Barkarby FF Karlbergs BK Röd      
28031507 må 28/03 13:00 må 28/03 Djursholms IP C P07 Grp 1 FK Bromma IF Brommapojkarna 1      
28031607 må 28/03 13:00 må 28/03 Djursholms IP D P07 Grp 1 AIK FF Gul FC Djursholm      
28031706 må 28/03 13:00 må 28/03 Djursholms IP E P08 Grp 1 Ingarö IF 2 IK Frej Täby 3      
28030709 må 28/03 13:30 må 28/03 Djursholms IP A P08 Grp 2 Hammarby IF FF 21 IFK Lidingö FK      
28031409 må 28/03 13:30 må 28/03 Djursholms IP B P08 Grp 2 IFK Aspudden-Tellus IFK Stocksund 1      
28031508 må 28/03 13:30 må 28/03 Djursholms IP C P08 Grp 3 IK Frej Täby 1 Spånga IS FK      
28031608 må 28/03 13:30 må 28/03 Djursholms IP D P08 Grp 3 Ingarö IF 1 IFK Haninge BRB 3      
28031707 må 28/03 13:30 må 28/03 Djursholms IP E P08 Grp 1 Djurgårdens IF FF 9 IFK Stocksund 2      
28030710 må 28/03 14:00 må 28/03 Djursholms IP A P08 Grp 4 FC Djursholm IK Frej Täby 2      
28031410 må 28/03 14:00 må 28/03 Djursholms IP B P08 Grp 4 IFK Haninge BRB 4 Karlbergs BK Grön      
28030711 må 28/03 14:30 må 28/03 Djursholms IP A P08 Grp 1 IF Brommapojkarna 11 Ingarö IF 2      
28031411 må 28/03 14:30 må 28/03 Djursholms IP B P08 Grp 1 IK Frej Täby 3 Djurgårdens IF FF 9      
28031509 må 28/03 14:30 må 28/03 Djursholms IP C P08 Grp 2 IF Brommapojkarna 2 Hammarby IF FF 21      
28031609 må 28/03 14:30 må 28/03 Djursholms IP D P08 Grp 2 IFK Lidingö FK IFK Aspudden-Tellus      
28031708 må 28/03 14:30 må 28/03 Djursholms IP E P08 Grp 3 Tullinge TP FK IK Frej Täby 1      
28030712 må 28/03 15:00 må 28/03 Djursholms IP A P08 Grp 4 Skå IK Markels mästare IFK Haninge BRB 4      
28031412 må 28/03 15:00 må 28/03 Djursholms IP B P08 Grp 4 Karlbergs BK Grön FC Djursholm      
28031709 må 28/03 15:00 må 28/03 Djursholms IP E P08 Grp 3 Spånga IS FK Ingarö IF 1